Kariéra

PHP programátor v největším datacentru ve Střední Evropě

programátor
pixabay.com

Práce programátora by měla být zábavná, nápaditá a pestrá. Teprve poté dokáže člověk plnit své úkoly, přistupuje k jednotlivým zadáním zodpovědně, rozvíjí svou kreativitu a hlavně jej taková činnost baví. Pakliže jste PHP programátor, ale nic z výše uvedeného už delší dobu nezažíváte, je třeba se nad svou pracovní náplní zamyslet.

Pravděpodobně programujete pro zaměstnavatele, který vám neposkytuje to, co většina programátorů hledá. Možná se podílíte na projektech, s nimiž ve své podstatně nemáte nic společného a jejich vývoj a růst vás až tolik nezajímá. V takovém okamžiku je nejvyšší čas na změnu.

Jděte programovat do moderního datacentra

Jestliže chcete svůj um rozvíjet tou správnou cestou, zaujme vás pracovní nabídka spojená s vývojem aplikací pro globální trh. Možná právě vy se chcete stát vývojářem pro nové cloudové infrastrukturní služby a toužíte proniknout nejenom na tuzemský, ale i zahraniční trh.

Pak je ideální čas, navštívit největší datacentrumve Střední Evropě a spojit se s odpovědnými osobami, jež hledají lidi, jako jste vy.

PHP programátory a vývojáře distribuovaných systémů. Ty mající co dočinění s Linuxem, MariaDB, GoLang, Redis, Deadlock, ElasticSearch, Grpc.io nebo ShareMemory By Communicating. Ano, právě pro vás je tato pracovní příležitost doslova životní výzvou.

Dělejte to, co vás baví

Jste-li zkušený PHP programátor, jež chce dělat to, co ho baví, miluje nové technologie, rád by zapadl do profesionálního týmu a dokáže se soustředit na jádro problému, jste to právě ty, kdo bude nápomocen v nejlepším datacentru Střední Evropy.

Stačí jen poslat životopis se svými zkušenostmi a vyčkat na kontakt personalisty, který vás osloví. Nic více a nic méně. Pak jen doufat, že unikátní datacentrum otevře své dveře právě vám.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top