Tech

Zajímavosti o novém iPhone X

macrumors.com

 

IPhone X vyslovovaný jako „iPhone 10,“ byl představen na apple září 2017 vedle produktové řady iPhone 8 a 8 Plus. Podle Apple představuje iPhone X největší technologický krok kupředu od doby, kdy byl originální iPhone představen před 10 lety.

 

 

Cílem Apple s iPhone X bylo vytvořit iPhone, který by se roztáhl do okrajů čímž by  se rozostřila spodní linka . Jeho clona má 5,8 palců která se roztáhne do vysoce leštěného nerezového pásma a zakřiveného okraje, který obepíná odolné celoskleněné tělo dostupné ve dvou perleťových úpravách : Space Grey a Silver. Oba mají černý přední panel.

 

 

Špičkový displej Super Retina od vrcholu k okraji využívá technologii OLED pro skutečné barvy. Má rozlišení 2436 x 1125 a 458 pixelů na palec, což je nejvyšší rozlišení a hustota pixelů, jaké kdy byly představeny v iPhone. Podporuje HDR, širokoúhlé barvy, 3D dotyky a True Tone. Skleněná část zařízení je odolná proti vodě a prachu, a poprvé umožňuje podporu indukčního bezdrátového nabíjení. Zařízení iPhone X přijímá bezdrátový standard Qi a může nabíjet pomocí jakéhokoli nabíjecího příslušenství certifikovaného společností Qi.

Apple plánuje začít přijímat předobjednávky pro zařízení v pátek 27. října před oficiálním datem zahájení 3. listopadu. IPhone X se prodává spolu s dvěma dalšími novými zařízeními, iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Obě zařízení jsou levnější, ale postrádají také redesign a nový systém Face ID.

Zdroj : macrumors.com

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top