Tech

Nový iPhone 8 a iPhone 8 plus

apple.com

 

Dne 12.září 2017 představuje generální ředitel spolčenosti Apple Tim Cook dvě zařízení iPhone 8 a iPhone 8 plus. Zavedené změny nejsou tak dramatické, jako změny přinesené na iPhone X.

 

K dispozici jsou ve třech barvách šedé,stříbrné a nově zlatavé odstníny. IPhone 8 a iPhone 8 Plus mají nejtěžší sklo vůbec z vyztužené oceli a hliníkové konstrukce, která je odolná proti vodě a prachu. Nastavení stereofonního reproduktoru v zařízení bylo aktualizováno tak, aby bylo o 25 procent silnější a hlubší.

 

 

IPhone 8 nadále disponuje 4,7 palcovým displejem, zatímco iPhone 8 Plus má větší 5,5 palcový displej. Oba displeje byly upgradovány pomocí podpory True Tone. Apple
si vybrala sklo pro  iPhone 8 a iPhone 8 Plus, aby umožnilo nové indukční bezdrátové nabíjení na bázi Qi, které umožňuje nabíjení obou zařízení, pokud jsou umístěny na špičce induktivní nabíječky s certifikátem Qi.

Uvnitř iPhone 8 a iPhone 8 Plus je nový šestijádrový čip A11 Bionic,o kterém Apple říká, že je nejchytřejší a nejsilnějším čipem, který kdy byl představen ve smartphonu. Jak iPhone 8 tak i iPhone 8 Plus mají vylepšené kamery s lepšími senzory, které umožňují o 83 procent více světla do širokoúhlého fotoaparátu. Je také vybaven novým obrazovým signálem zabudovaným do A11, který přináší lepší výkon při slabém osvětlení.

 

 

Iphone 8 a iPhone 8 plus lze zakoupit okamžitě z online obchodu Apple Store a v pátek 22. září se staly k dispozici pro nákup v maloobchodních prodejnách.Většina recenzentů se shoduje na tom, že nové kamery jsou jednou z nejlepších nových funkcí v iPhone 8 a iPhone 8 Plus. TechCrunch je označil za „zabijáka“ a řekl, že je to nejlepší důvod, proč tento rok upgradovat, zatímco CNET uvedla, že nejvýraznější změnou je neuvěřitelná kvalita textur, a to především kvůli novému procesoru obrazových signálů Apple.Společnost Wired nazý Yahoo uvedla, že pomalejší nabíjení stojí za to, že se nemusíte připojovat.

Zdroj : macrumors.com

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top