Auto-Moto

Když vjezdová vrata, tak jedině s pohonem

Vrata obecně bývají nedílnou součástí nejrůznějších objektů rodinného i komerčního typu. Jestliže se při každodenním vyjíždění a zajíždění nechcete zdržovat s manuálním otevíráním bran, potom vsaďte na automatiku. Na mysli máme pohony bran BFT, které se mohou stát součástí sekčních vrat, ale také křídlových bran a dalších produktů.

Jak fungují pohony bran BFT?

V případě těchto pohonů je zřejmé, že jsou poháněny elektřinou. Jde o elektromotory, tudíž musíte počítat s přívodem tohoto zdroje energie. Žádné další složitosti však nečekejte. Pokud není brána v nějakém komplikovaném terénu, není zapotřebí v podstatě žádných stavebních úprav. Vrata obvykle jezdí ve stejném směru v kolejnicí. Rozdíl je pouze v tom, že s nimi nemusíte manipulovat ručně, ale o vše se postarají pohony bran BFT.

Výkon těchto motorů je pochopitelně volen s přihlédnutím k typu brány, která má být otevírána. To znamená, že tyto pohony se hodí nejenom k domácím objektům s občasným použitím, ale také do intenzivnějších provozů. Důraz je kladen na maximální funkčnost, spolehlivost, dlouhou životnost a v neposlední řadě i bezpečnost. Pohony bran BFT jsou pochopitelně doplněny o vhodná čidla zabraňující poškození projíždějícího vozu nebo přimáčknutí osob.

Ovládejte vrata prostřednictvím dálkového ovladače

Když si necháte nainstalovat tyto pohony ke své bráně či vratům, proměníte takovou součást oplocení v automatizovaný prvek. To znamená, že při vyjíždění nebo zajíždění jenom stisknete dálkový ovladač a pohony bran BFT provedou veškerou práci za vás. To mimochodem oceníte i při nevlídném počasí, kdy nemusíte vysedat z auta. Výjimkou nejsou ani čidla zabudovaná ve voze, takže brána se může otevřít automaticky, aniž byste museli používat ovladač. Možnosti jsou v tomto směru jednoduše neomezené.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top