Auto-Moto

Lešení HAKI pro snadnou práci ve výškách

Oprava střechy, nová fasáda na domě a jiné výškové práce. Abyste tohle všechno mohli provádět, potřebujete něco, co vám umožní takové činnosti nad zemí vykonávat. A to bezpečně, flexibilně a spolehlivě. Velkým pomocníkem vám bude lešení. Nemáme však na mysli to klasické trubkové, které je poměrně těžké. Oblasti lešení vládne v současné době pojem HAKI, o němž se rozepíšeme trochu více.

Lešení HAKI a jeho vlastnosti

Lešení HAKI, přesně tak zní označení pro stavební doplněk, s pomocí něhož budete schopni zdolávat jakékoliv výšky. Dílcové lešení, s nímž během krátké doby provedete rekonstrukci svého obydlí nebo postavíte objekt nový. A to klidně do výšky.

Výhodou tohoto lešení je bezpochyby nízká hmotnost, z čehož jasně plyne i snadná manipulovatelnost. Přitom je lešení dostatečně pevné, stabilní a pyšní se vysokou nosností. V rámci tohoto typu stavebního pomocníka došlo ke spojení toho nejužitečnějšího v jeden praktický celek.

U lešení HAKI se můžete spolehnout na dostatečnou povrchovou ochranu, rychlé přesouvání z místa na místo díky pojezdovým kolečkům, ale také na snadné kotvení. Sestavení a demontování je otázkou velice krátkého času, takže ani z tohoto pohledu se nebudete příliš omezovat.

Modulární lešení pro jakékoliv práce

Ve výčtu kladů lešení HAKI by šlo pochopitelně pokračovat. Zmínit bychom měli vlastnost, která potěší nejednoho stavebníka. S lešením se pojí široká nabídka jednotlivých dílů. To znamená, stavba lešení bude flexibilní a variabilní. Obestavět můžete v podstatě libovolný objekt a do to patřičné výšky. Velký důraz je u tohoto lešení kladen na celkovou bezpečnost, tudíž bude práce ve výškách probíhat v klidu a bez starostí.

V případě lešení HAKI je zároveň příjemné to, že jej nemusíte za každou cenu kupovat, ale můžete si ho také půjčit, což v rámci jednorázových stavebních úprav ocení bezpochyby každý.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top