Bydlení

Krby můžete mít i na zahradě

zahrada
pixabay.com

Pohled do plápolajícího ohně v krbu je bezpochyby příjemný a vzbuzuje v nás pocit toho příjemného rodinného zázemí. Jestliže nyní v letním období trávíte více času na zahradě, než doma, nepřipravujte se o tento slastný zážitek.

Náhradou jsou moderní zahradní krby, které ve své podstatě skloubí praktickou část a tou vizuální. V první řadě dokáží vytvořit nepřehlédnutelný prvek zahrady, pergoly, terasy nebo altánu.  A na druhou stranu poslouží k vytvoření onoho příjemného ohně a umožní přípravu výtečných pochutin.

Zahradní krby vždy na míru

Lidé mají zcela odlišné požadavky na cokoliv. A to se týká také zahradních krbů. Rozhodnete-li se pro jejich nákup, měli byste zvolit model, který bude vašim potřebám vyhovovat nejvíce. Zahradní krby se totiž vyrábí v odlišných variantách provedení.

Ihned po volbě designu myslete na to, aby byl jeho součástí prostor na odkládání dřeva a pracovní plocha. Podstatnou roli hraje i výška topeniště a velikost odkládací plochy. Takové praktické pracovní místo pro chystání všeho potřebného, zcela jistě oceníte.

Zahradní krby mohou být v neposlední řadě vybaveny také malou udírnou, jež je situována do komína. Během vteřiny máte přístup ke všem připravovaným pokrmům a grilování či uzení může začít.

Topte v krbu pouze suchým dřevem

Aby vám krby přinesly maximální zážitek ve všech ohledech, nepodceňujte ani dřevo, jakým topíte. Vždy používejte dobře suché dřevo určené pro topení v krbu. Ideálně takové, jehož součástí není nadměrné množství pryskyřice. Zahradní krby si bez problému poradí s měkkým i tvrdým dřevem. Druhé jmenované vám vydrží určitě delší dobu díky pomalému hoření.

Nahlédněte do produktových nabídek tohoto sortimentu, který nevyžaduje žádné náročně stavební úpravy. Pokud si zakoupíte skládačku, můžete mít zahradní krby sestavené během několika minut.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top