Bydlení

Křídlová vrata se hodí k libovolné nemovitosti

Pokud zrovna budujete příjezdový vstup na váš pozemek, může pochopitelně nabývat nejrůznějších podob. Někdo vsadí na posuvné brány, jiný se raději bude držet staré dobré klasiky. Tu představují křídlová vrata. A právě ty si představíme trochu blíže.

Podobu křídlových vrat do jisté míry charakterizuje samotný název tohoto produktu. Jde o vrata, která jsou tvořena dvěma křídly otevírajícími se buď dovnitř nebo ven pozemku. V rámci jejich plánování tedy musíte počítat s tím, že byste pro tento pohyb měli na pozemku odpovídající prostor.

Křídlová vrata zhotovená na míru

Když se v dnešní době rozhodnete pro křídlová vrata, určitě se nemusíte spoléhat na sériovou výrobu. Vždyť každý z nás má trochu odlišný exteriér, oplocení a další prvky kolem domu, s nimiž by chtěl sladit nová vrata. Vhod vám tedy přijde individuální výroba. Základem každé křídlové brány musí být pevná konstrukce. Ta je následně opatřena odpovídající výplní, ať už jsou to kovové doplňky, dřevo či jiné materiály.

Křídlová vrata pochopitelně mohou nabývat i zcela atypických podob. V rámci individuální výroby se meze rozhodně nekladou. Stačí provést přesné zaměření, sdělit vlastní představu a požadavky a vámi zvolený dodavatel se může pustit do práce.

Přikupte si automatický pohon

V okamžiku, kdy začnete s plánováním křídlových vrat, myslete i na ty nejmenší detaily. Mezi ně patří nejenom vhodné kliky, zamykání a podobně, ale především způsob otevírání. Křídlová vrata totiž můžete opatřit elektromotorem. Ten zaručuje automatické otevírání a zavírání vrat, a to za pomoci čipu, dálkového ovládání nebo instalovaného GSM systému v automobilu. Vzhledem k tomu, že investice do křídlových vrat má přinášet dlouhodobý užitek, je vhodné přemýšlet právě o tomto prvku. Ušetříte s ním nejenom čas, ale hlavně fyzické síly.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top