Bydlení

Krby dodají vaší domácnosti novou tvář

Každý z nás touží po krásném a útulném bydlení. K tomu přispívá spousta věcí. Je to vhodně zvolený nábytek, bytové dekorace, ale také příjemné teplo domova. Toho lze docílit nejrůznějšími způsoby. Jestliže však chcete spojit ekonomický provoz s originalitou, potom vsaďte na krby. Ty se mohou stát nedílnou součástí jakéhokoliv interiéru a zároveň přinesou krásný pohled do rozpáleného ohně.

Krby nebo krbová kamna?

Rozhodnete-li se pro investici do tohoto typu topného zařízení, musíte samozřejmě počítat s tím, že v dané místnosti budete muset vybudovat odvod spalin. Pokud jej máte, je možné přistoupit k volbě konkrétního výrobku. Nejsou to pochopitelně jenom krby, které můžete pořídit. Jejich alternativou jsou krbová kamna. Záleží na tom, čemu dáváte přednost.

Krby vznikají obvykle spojením krbové vložky a vhodné obestavby. Vyžadují tedy trochu více prostoru. Je však pravdou, že z pohledu vzhledu se kreativitě meze rozhodně nekladou. Opakem toho jsou krbová kamna. S jejich instalací nebudete mít tolik starostí a jsou menší. Jednoduše je postavíte na určené místo, napojíte na odvod spalin a můžete je začít využívat.

Zaměřte se na ty správné technické parametry

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv z uvedených variant, vedle vzhledu neopomínejte na vhodné parametry. Ať už jde o krby nebo krbová kamna, bude vás zajímat především výkon, účinnost a schopnost vytopit konkrétní prostor. Pokud byste chtěli tímto zařízením vytápět i ostatní části nemovitosti, je vhodné vsadit na variantu s výměníkem. Ten je napojen na topný systém celého domu. Taková krbová kamna a krby sice stojí více, na druhou stranu s nimi vytopíte celé obydlí. Pořiďte si do svého interiéru nový a designově originální prvek, který se stane nejenom pýchou místnosti, ale zároveň zdrojem velice levného tepla.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top