Bydlení

Seznámení se správou nemovitostí a pro koho je vhodná

pixabay.com

Správa nemovitostí je služba, kterou poskytují některé větší realitní kanceláře a její funkcí je ulehčení podnikání svým klientům. Za pevně danou částku, která je odvozená od rozsahu podnikání klienti získávají takové služby jako je například finanční jistota, pohotovost pro poruchy či hlídání a úklid prostoru. Jaké správy jsou běžné a co v nich můžeme najít?

Správa bytů uspokojí nejmenší vlastníky

Správa bytů je taková služba, kterou lze využívat i k podnikání ale není žádnou novinkou ani výjimkou, pokud ji využívá i přímo majitel bytu. A to například k úklidovým pracím a dohledu nad nemovitostí v době kdy může být na dovolené, či pravidelně cestovat pracovně do zahraničí.

Rozsah a cena správy bytů je nejmenšího rozměru, protože se opravdu jedná jen o jedinou část nemovitosti. Od toho se odvíjí také nízká cena a menší rozsah nabízených služeb. Pochopitelně je pak brán zřetel i na to, zdali je nemovitost užívána jako podnikatelský či soukromý objekt.

Správa činžovních domů osloví především podnikatele

Pokud pak máte možnosti a finance k získání rovnou bytového domu a chytáte se se jej pronajímat, tak je správa činžovních domů službou, co dokáže být nápomocná v mnoha ohledech. Především dohlížet na stav rovnou několika bytových jednotek je pro jedince téměř nemožné, a to se vůbec nebavíme o potřebách komunikovat s celou škálou klientů, ač jsou v jednom jediném prostoru.

Veškeré finanční a správní záležitosti tak přecházejí na základě pevně stanovené plné moci pod křídla realitní kanceláře, která spolupracuje s majitelem nemovitosti. Rizika v podobě nápravy poškozeného majetku či neplaceného nájemného pak dokonce neznamenají ztrátu z kapsy majitele, ale jsou předmětem řešení realitní kanceláře. Ta pochopitelně vyplácí danou částku i v případě, že kancelář peníze neobdrží.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top