Bydlení

Křídlové brány vs. skládací vrata

Plánujete nákup nové brány u své nemovitosti? Potom je pro vás tento článek, jako stvořený. Blíže vám v něm totiž popíšeme dva modely bran, které jsou mezi lidmi hodně populární. Prvním tématem budou křídlové brány, tím druhým pak skládací vrata. Každý z těchto výrobků přináší své klady a zápory.

Proč zvolit křídlové brány?

Jako první se zaměříme na křídlové brány. V jejich případě jde o naprostou klasiku. To znamená, že jednotlivá křídla brány jsou otevírána do prostoru. Tento produkt je primárně cenově dostupný. Jako benefit mohou být zvoleny speciální panty nebo dokonce elektromotor pro snazší otevírání.

Je pravdou, že křídlové brány bývají být vytvořeny na míru. Na mysli máme především výplň samotného rámu. Díky tomu je můžete dokonale sladit s libovolným oplocením kolem. Pokud zrovna netíhnete k této klasice, nabízí se samozřejmě skládací vrata.

V čem jsou zajímavá skládací vrata?

Pokud jde o skládací vrata, jejich pojmenování je celkem jasně vypovídající. Tato vrata se při otevírání skládají, a to hned z několik částí podle toho, jak jsou veliká. Z toho mimochodem plyne jedna z jejich zásadních výhod. Neotevírají se plně do prostoru, ale skládající se, takže mohou přijít vhod na místech, kde trochu více bojujete s nedostatečným prostorem.

Moderní skládací vrata se pohybují v kolejnicích, takže jejich pohyb je velice přesný. V ideálním případě je vhodné dovybavit je automatickým otevíráním, protože to ruční může být zbytečně krkolomné. Pak stačí jen stisk jediného tlačítka na dálkovém ovladači a pohodlně zajedete, popřípadě vyjedete z pozemku.

Tak co, udělali jste si lepší představu o tom, jaká vrata jsou pro vás ta správná? Budou to křídlové brány nebo si připlatíte za skládací vrata šetřící prostor? V obou případech může jít o řešení, které bude vytvořeno přesně na míru zákazníka.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top