Bydlení

V realitních kancelářích se množí trend doplňkových služeb

pixabay.com

Doplňkové služby už podle svého názvu stanoví něco, co má být jen vedlejší službou po boku těch stěžejních. Tak je to i v případě realitních kanceláří. Stěžejní službou je odedávna a navždy také zůstane, především prodej a nákup nemovitostí. Díky moderním kancelářím ale můžete získat i spoustu dalších zajímavých služeb.

Správa činžovních domů i menších nemovitostí

A začneme rovnou od toho největšího, co můžete potkat. Správa činžovních domů, bytů či klasických domů totiž není ani tak službou, jako spíš speciálním balíčkem služeb. Je výbornou asistenční službou nabízenou realitními kancelářemi, kterou pochopitelně využívají podnikatelé a developeři v oblasti realit.

Je v ní obsaženo víceméně vše, co majitelům nemovitostí může dělat vrásky a působí jako prevence a řešení problémů zároveň. Nemusíte se tak už bát neplatících a devastujících nájemníků, protože při ubytování prochází kontrolou bonity. Nemusíte se už bát kontroly z finančního úřadu, protože o vaši agendu a daňové účetnictví se starají profesionální ekonomové a účetní. A v neposlední řadě se nemusíte bát ani technologických problémů, protože je nemovitost pod nonstop servisním dohledem a jakékoliv škody jsou díky dokonalému inventáři velice jednoduše vyhledatelné.

Realitní kanceláře stále více nabízí i účetní služby

Asi se shodneme na tom, že tou nejkomplikovanější věcí ohledně podnikání v České republice, jsou daně a vedení účetnictví. Jedná se o věc, která nadělá vrásky i mnoha profesionálům a díky tomu tu už dlouho přetrvává vděčná úloha soukromých účetních. Také v realitách se můžete sekat se spoustou „finanční byrokracie“, která může obsahovat jak účetní a daňové záležitosti, tak i vedení platných nájemních smluv a hypoteční poradenství. To vše vám realitní kanceláře rády pomohou vyřešit.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top