Bydlení

Které nemovitosti budou v příštích letech nejvíce stoupat na ceně?

pixabay.com

Na realitním trhu už opravdu dlouhou dobu platí poměr, při kterém se zvyšuje cena nemovitostí dokonce i o procenta v meziročním nárůstu. Majitelé nemovitostí tak sledují, jak se jejich jmění neustále zvyšuje víceméně za to, že pouze existuje.

I to je důvod, proč začaly reality v posledních letech poutat spoustu pozornosti důležitých investorů a developerů. Pochopitelně i tady ale platí, že není nemovitost jako nemovitost. A zatím, co byste mohli u některých čekat minimální nárůst, tak u jiných bude doslova enormní.

Stavební pozemky stále stoupají na ceně

Lidi, kteří si chtějí stavět nový dům a nemají přitom vlastní pozemek, narazí většinou na nepříjemný problém. Pozemek dneska stojí snad i větší finance, než stavba nemovitosti jako taková. Kapacity země jsou pevně dané a stavebních parcel neustále ubývá, se zvyšujícím se standardem bydlení obyvatelstva.

Pokud tedy máte možnost investovat do výhodného nákupu lukrativních pozemků, tak neváhejte. Dvojnásob je to výhodná investice v případě, kdy jsou pozemky již vybaveny inženýrskými sítěmi. Svoji důležitou roli mohou hrát i další parametry, jakými může být kupříkladu přístup k hlavní silnici, nebo blízká města v okolí.

Činžovní domy v Praze nabídnou nekonečné využití

Ačkoliv činžovní domy Praha má po stovkách, tak je o ně stále ohromný zájem. A to především proto, že se snaží mladé generace dostat do Prahy k příležitostem, co hlavní město nabízí. Mnohdy ale studenti i mladí pracovníci nemají dostatečné finanční zázemí, aby si mohli dovolit drahé byty v centrech.

Přesně pro tyto lidi je užití bytových jednotek naprosto zásadní. Pokud tedy budete disponovat těmito ubytovacími kapacitami také vy, tak máte jistotu, že se nebude vaše investice v žádném případě nevyužitá nudit!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top