Bydlení

Kupujete nemovitost? Co to nechat na odbornících?

nemovitost
pixabay.com

Poohlížíte se po nějaké nové nemovitosti? Není to taková sranda, jak by si člověk myslel. Přijít na prohlídku, vysázet na stůl pár milionů a pak se v klidu usadit. Je kolem toho spousta domlouvání, papírování, vyřizování na úřadech. A to každého člověka ubíjí, zvláště pokud má málo času. No není lepší si to ušetřit, připlatit si pár tisíc, což nikoho při těch obrovských cenách domů a bytů nezruinuje a nechat za sebe vše řešit realitní kancelář?

Jak mám vybrat?

Není realitní kancelář jako realitní kancelář. Stejně jako v jiných oborech, i tady se vyskytují podvodníci nebo minimálně firmy s pochybnou pověstí. Je třeba volit opatrně, jelikož vám jde o opravdu velké peníze. Málokomu z nás se poštěstí, abychom někdy platili více za jinou věc, než je bydlení. Zaměřit se můžeme kupříkladu na Prahu a realitní kanceláře v Praze.

Na výběr jsou desítky vámi požadovaných nemovitostí a vy si musíte vybrat tu správnou. Podle čeho? Hlavní roli asi stále hraje cena. Nemůže se ovšem všechno točit jenom kolem ní. Nepodceňujte v dnešní virtuální době osobní návštěvy bytů či domů. Na fotkách sice vypadají skvěle, ale co když vedle vede rušná a hlučná silnice? To není pro malé děti zrovna nejideálnější místo k bydlení, že? A tuto informaci z fotek nezjistíte. V momentu, kdy nespěcháte na pořízení nemovitosti a obrátíte se na kvalitní realitní kancelář s určitými požadavky, můžete počítat s tím, že vám najde výčet nemovitostí, které nejvíce odpovídají vašim kritériím.

Kvalitní realitní kancelář je výhrou pro všechny

Už jsme mluvili o důvěryhodnosti realitních kanceláří. Co ještě? Záleží opět na ceně zprostředkování nemovitosti. Nesmí být moc vysoká, ale ani nízká, jinak jde patrně o nepoctivou společnost. Kromě toho kvalitní kanceláře nabízí další dodatkové služby pro svoje klienty. O jaké si můžete požádat? Třeba o právní a daňový servis, ve kterém vám profesionálové sestaví smlouvu či vyřeší jiné právní záležitosti. Stejně tak mají k dispozici bezplatné on-line poradny ohledně hypotéky, smluv či jiných dotazů.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top