Nezařazené

Kvalitní elektroinstalace a elektrotechnika s kompletními službami

Není nad to, když najdete všechno potřebné na jednom místě. To, co je zapotřebí k elektroinstalaci, elektrotechnice nebo pro rozvaděčovou techniku také naleznete pohromadě. Společnost Schmachtl je výhradním zástupcem světových výrobců ve zmíněných oblastech, proto nemusíte složitě shánět jednotlivé komponenty od různých dodavatelů.

Bezpečnost a ekologie

Když potřebujete ve firmě udělat novou elektroinstalaci, uděláte nejlépe, když se svěříte do rukou odborníků, kteří vám se vším poradí a každou překážku berou jako výzvu.

Při montáži elektroinstalace je však ze všeho nejdůležitější dbát na bezpečnost a samozřejmě také ekologii, neboť v dnešní době je otázka ekologie palčivější než kdy jindy. Společnost Schmachtl jedná v souladu s ekologií i bezpečnostními opatřeními a nabízí kompletní sortiment pro automatizaci, elektroinstalaci, elektrotechniku, fotovoltaiku i pohony. A k tomu také plný záruční i pozáruční servis.

Elektro a automatizace

Firma vám může zajistit například:

Podívejte se na kompletní přehled všech poskytovaných výrobků.

Máte-li v plánu dříve nebo později svou firmu automatizovat, respektive zjednodušit některé procesy, které se ve vaší firmě odehrávají, hodit se vám mohou optická čidla, čtečky čárového kódu, světelné závory, programovatelné řídící jednotky PLC a další. Pokud by se vám cokoliv porouchalo či nefungovalo, můžete se spolehnout na rychlý a odborný servis, a to i po záruční době.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top