Tech

Kvalitní opravy a servis pro váš Apple

Jeden nepříjemný pád na zem a starosti jsou na světě. Co je potřeba udělat, když se vám rozbije váš iPhone či jiné zařízení od Apple?

Rozsah závady 

Rozsah škod na první pohled vyhodnotíte i sami. Je pouze prasklý displej, ale telefon funguje? Všímáte si viditelně poškozeného zobrazování? Telefon vůbec nereaguje nebo se nedá ani zapnout?

Možná už tušíte na co se máte připravit, vždy ale běžte v první řadě do servisu. Konkrétní závadu vám samozřejmě určí až technik. Součástí opravy a servisu vašeho iPhonu je na prvním místě diagnostika. V komplikovanějších případech může hledání příčiny závady trvat i několik hodin. 

Kolik to bude stát?

Některé závady jsou relativně běžné a do servisu s nimi chodí řada uživatelů. Proto máte šanci si udělat představu už ze zveřejněného ceníku. Obecně se dá říci, že zaplatit můžete i několik tisíc korun.

Na rozdíl od jiných značek, kde bývá mnohdy výhodnější výměnu vadného dílu neřešit a koupit si funkční kus, se nicméně většina oprav a servisů iPadů a další elektroniky od Apple vyplatí. Důvodem jsou vyšší pořizovací ceny jednotlivých zařízení.

Cenu byste se měli dozvědět před započetím opravy v rámci diagnostiky. Za tu, pozor, v kvalitním servisu nic platit nemusíte. Jakmile vyjádříte svůj souhlas s opravou, technik může začít pracovat. Korektním přístupem je nechat zákazníka cokoli zaplatit až v okamžiku, kdy za své peníze dostává nazpět fungující výrobek.

Najděte si kvalitní servis

V našem servisu nabízíme opravy MacBooků, iPhonů i iPadů. V rámci oprav používáme pouze kvalitní náhradní díly z druhovýroby, na které vám poskytneme záruku stejně jako na práci našeho technika. Pokud ztratíte účtenku, nevadí, potřebné informace jsme schopni vyčíst z označení veškerých komponent.

Navíc snažíme se dobu nezbytnou pro opravu minimalizovat, závady na iPhonech opravujeme zpravidla na počkání. Jakožto jediný servis v Praze záruční výměny řešíme na bázi „kus za kus“. V takovém případě vás nenutíme podstupovat proces reklamace, přestože ze zákona může servis vadu posuzovat až 30 dnů.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top