Zdraví & sport

Léčba tmou krok za krokem

Terapie tmou
pixabay.com

Terapie tmou je novodobým způsobem meditace, který získává na své popularitě. Proces s ozdravnými účinky napomáhající nejenom mysli, ale také fyzické schránce člověka. Jestliže vás léčba tmou zajímá a rádi byste ji absolvovali, určitě se vám hodí praktické informace ze samotného průběhu.

Zajímat vás bude fáze příprav a následného pobytu. Obou těmto částem se nyní budeme věnovat dopodrobna.

Jak se připravit na terapii tmou?

Na počátku všeho byste si měli objednat příslušný termín, a to pár týdnů dopředu, protože terapie tmou je velice oblíbená a odpovídá tomu i patřičný zájem o ni. Vzhledem k tomu, že jde o několikadenní proceduru, pak si nezapomeňte vyřídit volno v práci. Kompletně se odstřihněte od světa.

  • Nastavte si u emailových zpráv automatické odpovědi
  • Telefon přepněte do režimu hlasové schránky
  • Oznamte tento krok všem členům rodiny a nejbližším přátelům, aby po vás nikdo nepátral

Pak nezbývá, než vyrazit na místo určení, kde terapie tmou probíhá.

Několik dnů ve tmě

Léčba tmou započne seznámením s konkrétním prostorem, jež si samozřejmě musíte dostatečně osahat ještě za světla.  Budete obeznámeni s přísunem potravy, o níž projevíte zájem. Zároveň je třeba dohodnout se na dorozumívacích signálech.

Potom vaše terapie tmou může začít. Čas strávený v uzavřeném a temném prostoru budete trávit spánkem, meditacemi, cvičením a celkovým rozjímám, které by vám mělo poodhalit vaše vnitřní já a změnit pohled na spoustu životních věcí.

Léčba tmou následně končí po předem stanovené době, kdy budete mít dostatek času, abyste se aklimatizovali na denním světle. A pokud tato procedura přinese vytoužené ovace, není nic jednoduššího, než si objednat nový termín a vše zopakovat znovu. V takovém případě se již můžete řídit předchozími zkušenostmi a radami uvedenými výše.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top