Zdraví & sport

Liqua, aneb čím naplnit elektronickou cigaretu

liqua
pixabay.com

Elektronická cigareta je moderní a velmi účinný prostředek v boji s odvykáním kouření. Kouření je v mnoha případech poměrně hluboká a silná fyzická i psychická závislost a obou zároveň se velmi těžko zbavuje. A velmi známým faktem také je, že kouření značně a nenávratně poškozuje zdraví. Poškozuje zdraví samotných kuřáků a bohužel negativně ovlivňuje zdraví i lidí v okolí, tedy tzv. pasivních kuřáků. Elektronická cigareta obsahuje mnohonásobně méně škodlivých látek než klasické cigarety a především tolik nezatěžují peněženku.

Náplně do e-cigaret

Náplně do elektronických cigaret se jmenují liquidy. Ve svém složení obsahují propylenglycol a vegetable glycerin. Poměr nikotinu a příchutě náplně je 50:50. Náplň je vlastně aerosol, který se zahříváním odpařuje. Náplně jsou vyráběny v mnoha příchutích a elektronické kouření se tak může stát příjemnou zábavou s mnoha chutěmi. Různé příchutě liquidů mohou evokovat příchutě tabáků do vodních dýmek. Pokud jste vodní dýmku někdy kouřili a máte oblíbenou příchuť tabáku, je velká pravděpodobnost, že ve stejné příchuti seženete i náplň do e-cigarety.

Náplň liqua

Náplň do elektronické cigarety liqua je na výběr v mnoha příchutích, mezi nejoblíbenější patří jablko, káva, citrus a mentol. Krom příchutě si můžete zvolit i množství nikotinu obsažené v náplni (3, 6, 12 nebo 18 mg) nebo můžete zvolit náplň úplně bez nikotinu. Liquid liqua je také k dispozici v různých velikostech, tedy můžete zvolit velikost 10 nebo 30 ml.

Prostor pro experimenty

Liquidy liqua kromě kuřáckého potěšení nabízí opravdu netradiční chuťové zážitky. Náplně liqua vynikají svou komplexní chutí a můžete vyzkoušet i netradiční příchutě jako vodní meloun, báječnou kombinaci čokolády s mátou nebo příchuť jasmínového čaje. Škála chutí je opravdu veliká a vy se můžete vydat na příjemnou cestu hledání té vaší nejoblíbenější.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top