Zdraví & sport

Léčba tmou pomůže mnohým z vás

Sužují vás deprese, špatné pocity a potřebujete si v sobě vyřešit nějaké věci? Nebo si jen chcete odpočinout, zahledět se sami do sebe a pracovat na lepších zítřkách? Ať tak či onak, nápomocna vám může být léčba tmou. Terapie, která není žádnou novinkou, ba naopak. Má mnohaletou tradici a už naši předci ji využívali k prospěchu svému.

Jak probíhá terapie tmou?

Když se řekne léčba tmou, ne každý si dokáže představit to správné. Všichni asi dobře tuší, že člověk v rámci této terapie musí být ve tmě. Nikoho už však nenapadne, že doba strávená v takovém prostoru překračuje jeden až dva dny. Jde o několikadenní záležitost, na jejím konci budete třeba zcela jiným člověkem.

Uzavřeni budete do připravených prostor určených pro takovou terapii. Absolutní tma, ticho a pravidelný přísun potravin. K dispozici samozřejmě máte sociální zařízení. To vše ve tmě bez jediné špetky denního světla. Léčba tmou je výjimečná právě tímto staven, protože už během pár hodin ve tmě začnete věci kolem sebe vnímat tak trochu jinak. Následně dojde k rozvoji vnitřního poznávání. Právě díky této terapii si uvědomíte řadu věcí, dokonale vyčistíte hlavu a možná naleznete odpovědi na zásadní otázky.

Najděte si to správné místo pro relaxaci

V každém případě zapomeňte na to, že léčba tmou se pro vás stane domácí záležitostí. Jen málokdo si může dovolit připravit takové podmínky, aniž by se během terapie nesetkal s denním světlem. Proto je lepší vyhledat k tomu vhodná místa. Těch se po území České republiky nachází více než dost, takže na své si přijde dozajista každý. Tato služba navíc není ničím nákladným.

Tak neotálejte a začněte bojovat se svými vnitřními problémy a oddávejte léčbě tmou. Sami na vlastní kůži se přesvědčte o tom, že tma dokáže léčit. To ostatně věděli už i dávní předci.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top