Móda & styl

Otevřete svoji mysl díky terapii tmou

Když se vysloví pojem terapie, každý si pod ním představí něco trochu jiného. A skutečně, existuje přemíra typů odlišných terapií, které můžete absolvovat. Typickým příkladem je terapie tmou, o níž slyšel pravděpodobně málokdo. Pokud vás zajímá více, začtěte se do následujících řádků, protože možná právě pro vás bude cesta tím správným směrem.

Jak probíhá terapie tmou?

Označení terapie tmou je celkem všeříkající. Jedná se o několikadenní pobyt v absolutní tmě, který je pochopitelně vhodné realizovat na tom správném místě. Tedy žádné domácí podmínky, ale prostory uzpůsobené této činnosti. Během takového pobytu vám bude poskytováno nezbytné občerstvení a k dispozici budete mít věci pro osobní hygienu.

Aby měla terapie tmou ten správný přínos, je nutné strávit v absolutní tmě a klidu více dní. Teprve potom totiž dostanete svou mysl na tu správnou úroveň a docílíte pozitivních výsledků. Po České republice existuje přemíra těchto míst, kde lze absolvovat terapii tmou. Stačí si jen vybrat to nejbližší vašemu bydlišti. Popřípadě se budete rozhodovat na základě patřičného zázemí.

V čem je terapie tmou přínosná?

Každý se může přesvědčit o tom, že pobyt ve tmě do jisté míry mění vnímání člověka. Teď si představte, že se ráno neprobudíte do světla, ale bude opět ve tmě. Terapie tmou poměrně záhy zpřesní vaše smysl a budete své tělo vnímat tak trochu jinak. Začnete si uvědomovat spoustu věcí a o mnohé budete přemýšlet z jiného úhlu pohledu.

Během pobytu ve tmě budete moci nahlédnout do své mysli. Taková terapie tedy povede k jisté očistě. Čas strávený ve tmě si můžete mimo jiné trávit nejrůznějšími meditacemi nebo pohybovými cviky. Díky tomu spojíte dobré s užitečným. Očistíte nejenom svoji mysl, ale také fyzickou schránku. Ne nadarmo je tato technika praktikována po staletí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top