Bydlení

Krby můžete mít nejenom doma, ale i na zahradě

Krb jako takový asi není třeba komukoliv zdlouhavě představovat. Ostatně, mnozí jej mají ve svém obývacím pokoji. Topné zařízení přinášející především příjemné teplo domova. Co byste ale řekli na to, že si něco takového pořídíte i na zahradu. Tam topit sice nepotřebujete, ale můžete krb využít pro přípravu pokrmů v letním obdobím. Přesně k těmto účelům slouží zahradní krby. Ty jsou pro tyto činnosti, jako stvořené.

Vybírejte moderní zahradní krby

Když se řekne zahradní krby, můžete si představit samostatně stojící prvek, který je vybaven topeništěm a komínem. Některým modelům dokonce nechybí ani praktická udírna. V závislosti na konkrétním modelu se domůžete odpovídajících odkládacích prostor. Vespod zahradního krbu je obvykle prostor pro uložení dřeva a příslušenství.

Zahradní krby mohou pochopitelně nabývat nejrůznějšího množství podob. Někdo vsadí na rustiku, jiný dá přednost modernějšímu stylu. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou. Z pohledu designu může být odlišná i samotná střech, potažmo komín a horní vyústění. Záleží na tom, kam chcete nový zahradní krb umístit a jak moc ho sladíte s ostatními prvky na zahradě.

Doplňte zahradní krby o praktické příslušenství

V okamžiku, kdy se rozhodnete pro zahradní krby, s nákupem všeho potřebného jen tak nepřestávejte. Jeho funkčnost můžete povznést na vyšší úroveň za pomoci vhodně zvolených doplňků. Typickým příkladem jsou nástroje pro rozdělávání ohně, ale také samotnou přípravu lahodných pokrmů. Od roštů, přes obracečky, až po speciální náčiní.

Investujte do zahradního krbu, který vám bude přinášet radost. Začněte s pozvolným vybavováním vaší letní kuchyně, její dominantou bude právě zahradní krb. V jeho případě si budete užívat romantických večerů při plápolajícím ohni a praskajícím dřevu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top