Bydlení

Luxusní koupelna: Trendy, které neomrzí

moderní koupelny
pixabay.com

Koupelny současné doby představují multifunkční prostor, který splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu a design. Po dlouhém dni si každý potřebuje oddychnout a zrelaxovat. Kde si však načerpáte lépe energii, než ve vlastní koupelně. A vzhledem k tomu, že v každé jednotlivé oblasti bytového designu můžeme pozorovat vývoj a změny, jinak tomu není ani v oblasti koupelen. Moderní koupelny jsou tak hodnoceny několika kritérii od estetičnosti až po praktičnost.

Rustikální a moderní styl

Trendem současné doby jsou samozřejmě moderní koupelny, ve kterých se setkáte s nejlepšími vymoženostmi, které v této oblasti existují od volně stojících moderních van, umyvadlových mis,  bidetových sedátek, moderních klozetů až po bezvaničkové sprchové kouty. Velký úspěch však shledávají i nadčasové koupelny v rustikálním stylu. Jak taková rustikální koupelna vypadá. Jinak než ta vaší babičky nebojte se. Důraz je kladen na využití přírodních materiálů, jako je dřevo a kámen. Setkat se ale můžeme i s keramickými obklady, které jsou velmi jednoduše dostupné a dokážou velmi věrohodně imitovat nejrůznější materiály.

Čistota a světlo

Velmi často je designéry koupelen volena bílá barva, která symbolizuje čistotu, což je v koupelně abnormálně žádoucí. Zároveň je nutný dostatek světla. Pokud je prostor menší, než byste chtěli, využijte optického zvětšení pomocí zrcadel, která vám zároveň i velmi prakticky poslouží. Když se vrátíme ještě k barvám, tak si můžete všimnout, že křiklavé barvy ustoupily pomalu do pozadí a své oblíbenosti se můžou těšit odstíny šedé, béžové a hnědé barvy. A je tomu takto nejen v koupelně, ale v celém bytovém designu. Interiéroví designéři si tak dávají záležet na sebemenším detailů a odráží se to na celé domácnosti.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top