Cestování

Lyžování při záři úplňku? – to vás čeká ve Švýcarsku

Jste dobrým lyžařem a chcete zažít neuvěřitelné noční lyžování jen při záři úplňku? Diavolezza, nedaleko Svatého Mořice vám tento nevšední zážitek nabídne. Toto lyžování probíhá pouze za přijatelného počasí a dobré viditelnosti, samozřejmě se ale na svahu najdou temné úseky, kam svit měsíce nedosáhne. Tento svah je i přes den určen hlavně zdatným, zkušeným lyžařům.

Pokud si tolik nevěříte, vydejte se raději za lyžováním na nedalekou sjezdovku Corvatsch. Každý pátek si zde můžete o sezónu užít noční lyžování od 19 hodin na čtyř kilometrové sjezdovce, což je jedna z nejdelších, nočních osvětlených sjezdovek v Alpách. Prostředí sjezdovky, pláně, volné prostory, určitě si vás to získá.

I přesto, že ve večerních hodinách zde není tolik lidí jako přes den, neočekávejte, že na sjezdovce budete sami. Sjezdovka je velmi známá a milovníky zimních sporů velmi oblíbená.

Proto pokud také patříte mezi nadšence zimních radovánek, určitě musíte zavítat právě sem.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top