Cestování

Nejkrásnější ostrovy? Navštivte Thajsko!

www.pixabay.com

Krásná a velmi zajímavá země východní Asie, známá též pod názvem Siam. Pro turisty patří mezi jednu z nejoblíbenějších zemí. Každý rok tuto malebnou zemi navštíví miliony turistů z koutů celého světa. Tento stát se nachází jak na pevnině tak i na více než 750 ostrovech v Bengálském zálivu. A tyto ostrovy zajímají turisty nejvíce.

Ostrov Phuket je typický nebem bez mráčků, krásnými, romantickými plážemi, teplým mořem a ideálními podmínkami pro potápění. Phuket je největším, obydleným ostrovem Thajska, nejbohatší provincií země a jedním z nejoblíbenějších míst.

Ostrov Koh Samui, Krabi patří také mezi oblíbené ostrovy Thajska. Pláže těchto ostrovů bývají velmi navštěvované a setkáte se tu s velkým množství turistů.

Nicméně najdou se i turisty neposkvrněné ostrovy, kde najdete stále romantická, klidná místa, kde neproudí davy cizinců.

Ostrov Koh Lanta je jedním z ostrovů, kde najdete zasloužený klid. Tento ostrov je jedním z téměř nedotčených míst Thajska. Naleznete zde krásná prázdné prázdné pláže, bílé pláže, ideální místo pro vášnivé rybaře. Stejné dispozice jsou i na ostrovu Ko Lipe, který má lidmi nedotčenou přírodu a pěšky je možné ho projít za půl dne.

Ostrov deštných pralesů a slonů. To je ostrov Ko Chang, který se nachází až u hranic Kambodži. Vyžití si zde naleznou hlavně aktivní turisti. Vyzkoušet si zde můžete jízdu na slonech, tůru deštnými pralesy nebo potápění.

Thajsko má obrovské množství zajímavých ostrovů, proto neváhejte a vyražte do Thajska na vlastní pěst a objevte jeho dosud neobjevené krásy.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top