Cestování

Hledáte ráj? Najdete ho na Kapverdech!

Ostrovy Kapverdy patřily dlouhou dobu pod portugalské království. V druhé polovině 20. st. Získaly nezávislost a následně se začalo ve velké míře investovat do rozvíjení cestovního ruchu a vznikla destinace turisty oblíbená.

Na ostrovech objevíte ojedinělé druhy živočichů. Vyskytují se tu ohrožené druhy ptactva. Ostrovy jsou sopečného původu kromě ostrovu Fogo, který doporučujeme turistickým nadšencům, protože vás zde nadchnou vysoké hory a následně údolí klesající až k samotnému pobřeží.

Boa Vista je ostrov, na kterém se nachází hlavní letiště, ale zároveň zde najdete dokonalé pláže a neuvěřitelný klid. Patří k nejméně navštěvovaným ostrovům. Můžete zde pozorovat úžasnou přírodu a kulturu.

Sal je nejvíce turisty navštěvovaný ostrov celého souostroví. Ideální dovolená je tady v průběhu celého roku, protože slunce zde svítí zhruba 350 dní v roce. Stále častěji se proto stává, že si cizinci kupují domky ve městě Murdeira například a několikrát v roce se sem vracejí.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top