Móda & styl

Materiály, které muži prostě milují

zdroj: pixabay.com

Pánské šperky jsou na vzestupu a v mnoha případech je to jen kvůli zvyšující se oblibě určitých materiálů. Muži berou šperk jako otevřené prokázání svého charakteru, a právě volba materiálů ze kterého hraje zásadní roli v úspěšnosti výběru. Jaké materiály pánové mají nejraději?

Pánské náramky na ruku ze dřeva

Dřevěné komponenty asi nikoho nepřekvapí. Kdejaký dospělý muž s hrdostí prohlásí, že dřevo je ten nejvděčnější a nejkvalitnější materiál k práci. Stejně tak jako s ním rádi muži pracují ho rádi i nosí. Pánské náramky na ruku v provedení z dřevěných komponentů jsou například fenoménem, který se těší ohromné pozornosti.

Zásadní výhodou dřevěných komponentů je nepřeberná spousta variant, ve kterých se dají prezentovat. Dřevo totiž najdeme v různých světlých odstínech listnatých stromů jako je vrba nebo bříza až po sytě tmavé dřevo jako je smrk, borovice anebo třešeň. Společně s odlišnou barvou komponentů se pochopitelně setkáváme i s různou úrovní kresby letokruhů a suků.

Kovové komponenty a kůže nikdy neomrzí

Kovové komponenty k mužským šperkům odjakživa zkrátka patří. V dřívějších dobách si muži svými kovovými masivními ozdobami prokazovali vysoké postavení či sílu na bojišti. To už dneska neplatí, ale stále jsou celé skupiny mužů, které milují těžké a masivní šperky z chirurgické oceli, která navíc bývá často i pozlacená.

Stejně tak ve světě pánských šperků i nadále zůstává pradávný a jeden z prvních materiálů na ozdobné komponenty. Tím materiálem je kůže. Kůže se může jako dřevo opět ukazovat v přírodních variantách v nekonečném počtu zajímavých barev a s lehkou úpravou ji lze i dobarvit a doupravit podle specifických potřeb. Kouzlo kůže jako materiálu je především ve faktu, že ke všem ostatním pánským komponentům jako jsou například zmíněné kovové a dřevěné varianty, zkrátka dokonale sedí. Dohromady tvoří harmonickou kombinaci, která je ukázkou síly a charakteru správného muže.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top