Auto-Moto

Mobilní oplocení je vhodné pro dočasné akce

Chystáte se organizovat velkou venkovní akci a vybírat peníze? Budete potřebovat mobilní oplocení, abyste oddělili platící účastníky od neplatících. Jedině tak se dá zajistit, že vám do areálu nepřijde nikdo, kdo by nezaplatil. Součástí tohoto přenosného oplocení je i brána a branka, kde můžete instalovat stolek pro prodej vstupenek. Tento způsob ohraničení pozemku je vhodný pro sportovní a kulturní akce, i hudební produkce. Aby vaše akce byla dokonalá, a účastníci měli opravdový komfort, je vhodné si zajistit i mobilní WC a přenosné stojany na odpadky. Pak už vám nemůže nikdo nic vytknout.   

Mobilní oplocení si instaluje při opravách silnic a okolo stavenišť

Mobilní oplocení se hodí i pro výstavbu, abyste ohraničili areál, kam nikdo nepovolaný nemá chodit. Slouží nejen jako ochrana pro stavební stroje a další vybavení, které zůstává během výstavby na místě, ale je to i povinné zabezpečení stavby. Lidé jsou zvědaví, a pokud by chybělo mobilní oplocení, stavba by se stala místem pro nezvané návštěvy. Lze předpokládat, že by docházelo i k četným úrazům. Tento mobilní plot se skládá ze samostatných ocelových dílců, které jsou uchyceny na sloupcích. Ty jsou upevněny v betonových patkách a nelze s nimi snadno pohybovat. Výplň je drátěná nebo plechová, takže do areálu není vidět.  

Mobilní oplocení si můžete vypůjčit

Firma Promal z Jílového u Prahy mobilní oplocení vyrábí i pronajímá. Zájemcům je nabízí v několika provedeních s výplní z trapézového pozinkovaného plechu nebo barevného plechu. Plotové dílce mohou mít samostatné, zpevněné nebo prolisované sítě. Součástí tohoto oplocení jsou vstupní brány i branky. Montáž přenosného plotu je jednoduchá, instalují ho většinou dva pracovníci a trvá maximálně několik hodin. Plotové dílce je možné zakrýt neprůhlednou fólií, pokud nechcete volit variantu s trapézovým plechem.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top