Bydlení

Moderní sporáky na tuhá paliva a dřevo

Vybavování kuchyně na chalupě je určitě zábavou činností, na kterou se těší spousta majitelů takových nemovitostí. Pokud se tento scénář týká také vás, máme pro vás praktický tip. A tím jsou sporáky na tuhá paliva a dřevo. Ano, oprostěte se od zbytečně moderních řešení a vsaďte na klasiku. Spojte dobré s užitečným, protože díky vhodně zvolenému sporáku vytopíte nejenom daný prostor, ale ještě připravíte jídlo pro svoji rodinu.

Sporáky do tradičních i moderních domácností

Pokud si pod slovním spojením sporáky na tuhá paliva a dřevo představujete stará kamna s plotýnkou, která měla vaše babička na chatě, zde značně na omylu. Ano, v dnešní době můžete zakoupit tradiční sporáky s historickým vzhledem, které se budou vyjímat ve vašem venkovském stavení. Výjimkou však nejsou ani novodobější produkty spadající do moderních interiérů.

Sporáky na tuhá paliva a dřevo jsou dostupná v odlišných variantách provedení. A to je dobře, protože každý z nás má trochu jiné nároky na celkové rozměry, tvar, podobu i barevné provedení. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou. Konkrétní model sporáku může navíc kromě varné desky obsahovat také troubu. Jen si to představte sami. Zatopíte ve svém novém sporáku, budete se oddávat poslechu praskajícího dřeva a za chvíli vytáhnete z trouby vynikající buchty.

Sporáky odlišných technických parametrů

Jestliže se vaším cílem stanou sporáky na tuhá paliva a dřevo, zaměřte se na některé důležité parametry takového výrobku. Bude to určitě výkon, velikost vytápěného prostoru a průměr kouřovodu. Pokud tento doplněk interiéru chcete dotáhnout k dokonalosti, vsaďte na sporáky s výměníkem. Ty napojíte na topnou soustavu a budete schopni vytopit celou nemovitost. Zkrátka řešení, kterému lze jenom hodně stěží odolat. O tom se ostatně můžete přesvědčit na vlastní kůži.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top