Auto-Moto

Mp3 adaptéry do auta udělají radost každému milovníkovi hudby

autorádio
pixabay.com

Máte ve svém okolí nadšeného řidiče, který během řízení poslouchá písničky? Zatímco pro někoho je poslech hudby rušivým faktorem, pro drtivou většinu lidí je to v autě samozřejmost nebo příjemná kulisa. A přiznejme si upřímně: kdo z nás si někdy během jízdy v autě, ať už na místě řidiče nebo na místě spolujezdce, nezpíval písničku, která se linula z autorádia? Tak vidíte, hudba zkrátka k jízdě autem patří. A tečka.

Autorádio občas nestačí

Ačkoli jsou v dnešní době na trhu k dostání různorodá autorádia a nabídka těchto produktů je vzhledem k jejich popularitě podstatně velká, může se stát, že při výběru jednoduše sáhnete vedle a koupíte si rádio, které vám nebude po všech směrech vyhovovat. Co dělat v takovém případě?! Ještě než vás napadne, že rádio vyměníte za jiný model, máme pro vás tip: a tím jsou mp3 adaptéry do auta, které hravě vykompenzují nedostatky, jež jste zaznamenali u vašeho autorádia.

Co to je?

Že vůbec nevíte, co si pod tím představit? Nevadí, vše vám vysvětlíme! Řeč je o šikovném pomocníkovi, díky kterému viditelně rozšíříte možnosti při poslechu hudby ve vašem autě. Adaptéry k autorádiu zajišťují připojení nejrůznějších komunikačních vstupů. Je možné do nich bez sebemenšího problému připojit SD kartu, USB nebo váš mobilní telefon. Stejně tak k nim můžete snadno a rychle připojit svůj iPod, máte-li iPhone, nebude to žádný problém a hudbu můžete poslouchat i skrze bluetooth handsfree přenosu nebo přes streamovanou hudbu. Tak co na to říkáte? Nezní to skvěle?

Snadné ovládání

Nutno ještě dodat, že ovládání není vůbec složité. Vše probíhá skrze klasická tlačítka vašeho autorádia, takže se nemusíte bát, že budete muset dělat psí kusy jen proto, abyste si přepínali mezi písničkami. Díky displeji navíc budete mít dokonalý přehled o tom, jakou skladbu ze svého seznamu zrovna posloucháte.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top