Auto-Moto

Vymazlete si své auto

pixabay.com

Snad každý chlap si potrpí na svého mazlíka, ať už se jedná o jakoukoliv značku automobilu. Ať je auto novější nebo starší, zaslouží si naši péči. Přece jen nás každý den vozí a je naším parťákem do nepohody. Jak si své auto více vylepšit, abychom se v něm cítili ještě o něco lépe a splňovalo veškeré naše požadavky? Pojďme se na to společně podívat.

Pohodlí za každé situace

Ať už jezdíme jen pár minut denně nebo trávíme hodiny a hodiny na cestě do práce a z práce, vždy bychom se měli cítit pohodlně. Někdo se možná pousmál nad představou, že bychom se mohli hodiny za volantem cítit dobře. Ale ano, jde to. A jde to velmi jednoduše za předpokladu, že si pořídíte pár základních věcí. Které to jsou? Začít můžeme masážní podložkou na sedačku. Ať se nám to líbí nebo ne, většina automobilů by se rozhodně neumístila v soutěži o nejpohodlnější sedačku. Takovou podložku si pořídíte za pár kaček, a výsledek bude stát za to.

Využívejte technologie na maximum

Mnohokrát jste se již rozhořčili nad svým stávajícím autorádiem, které sabotuje takřka veškeré funkce, které byste potřebovali? Zároveň je Vám však líto ho vyměnit, když do toho interiéru tak perfektně zapadá? Nelámejme hůl. Co takhle vsadit na adaptéry k autorádiím? Takový adaptér Vám hravě inovuje stávající rádio o připojení USB, SD karty i Vašeho telefonu. Navíc si budete moci naplno užívat telefonování za volantem, aniž byste dráždili pracovníky Státní policie.

Vše na dosah ruky

V neposlední řadě byste rozhodně neměli zapomenout na kvalitní držák na telefon. Ten se Vám bude vždycky hodit. A to, ať už budete potřebovat využít služby navigace, která je zabudovaná téměř v každém smartphonu nebo zkrátka jen volat přes handsfree. Těch možností, jak své auto vymazlit je samozřejmě ještě mnohem víc. Ale proč nezačít právě těmito?

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top