Auto-Moto

Trendy modely RS – Audi je odmítá!

www.pixabay.com

Hitem poslední doby jsou nová auta, která jsou vybavena driftovacím režimem. Vidět ho můžeme i u nového modelu Ford Focus nebo Mercedes-AMG E 63. Avšak né každý si tuto vychytávku zamiloval.

Světově oblíbený výrobce Audi se velmi zásadně této novince brání. Driftovací režim nazývají nesmyslem a to z důvodu, aby byla zachována trakce na všech površích a kvůli využívání pohonu na všech čtyřech kolech. Volant Audi

A i přesto, že nový model Audi Q5 bude vybaven také pohonem všech čtyř kol do režimu lehce přetáčivého, nicméně to ještě neznamená, že auto bude jezdit bokem a půjde s ním driftovat.

Milovníci RS se musí smířit s faktem, že u modelů výrobce Audi se s ničím takovým nesetkáme, protože to by bylo zásadně proti celé politice výrobce. A k tomu všemu tvrdí, že RS driftovací mode není rozhodně žádnou výhrou. Slouží pouze pro ty jedince, kteří nemají dostatečné schopnosti na to, aby byli schopni vykouzlit s autem drift jen pomocí svých rukou a nohou.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top