Auto-Moto

Skútr: perfektní společník na jízdu po městě

skútr
www.pixabay.com

I přesto, že třeba nemáte zrovna kladný vztah k motorkám a rozhodně nemáte v plánu si dodělávat na ně řidičák, neodepisujme je všechny. Skútr je poměrně rychlý, jednostopý dopravní prostředek, který je velmi moderní a setkáme se s ním v ulicích měst čím dál častěji. Navíc je velmi úsporný a to nemyslíme jen čas, ale i po finanční stránce.

Skútr Vám zajistí rychlou přepravu po městě a to přesto, že jsou zácpy. Nic Vás nezastaví. Projedete dlouhými kolonami, k parkování Vám bude stačit pidi místečko. Navíc jsou skútry opravdu cenově dostupné a za 30 tisíc korun již seženete kvalitní skútr. Pokud máte zájem o větší a to i z důvodu většího komfortu, tak počítejte, že vyjde tak okolo 50 tisíc korun.

Pokud se pro skútr rozhodnete, dbejte velkou opatrnost při výběru značky. Neriskujte zbytečně a zaměřte se na ty výrobce, kteří jsou ozkoušení a mají dobré reference.

A jak je to s jízdou na skútru v zimě? Většina lidí motorky a skútry v zimním období ukládá do garáží nebo sklepů. Nicméně existují otužilci, co se skutečně teple obléknou a dokud to klimatické podmínky alespoň trochu dovolují, stálé každý den na skútr sedají a šetří si tím mnoho času a i nervů. Pokud patříte i vy mezi tyto otužilce, nezapomeňte na kvalitní zimní pneumatiky, neboť právě na nich závisí Vaše bezpečí a v zimě to platí ještě mnohem víc. Od klasických pneumatik se liší vzorkem, který je mnohem hrubší a směsí, která je použita. V podstatě je to podobné jako u pneumatik na automobil. Proto přezutí nepodceňte a nečekejte až napadá první bílá nadílka. Pneu však není všechno. Důležité je i kvalitní oblečení, proto neváhejte a pořiďte si kvalitní termoprádlo, které je určeno do chladnějšího počasí.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top