Tech

MS Office v novém kabátě

ms office
pixabay.com

Když se řekne MS Office, každý z nás si představí kancelářský balíček, ve kterém pracuje jak v práci, tak i doma odjakživa. Když budeme konkrétnější Microsoft Office 95, jedna z nejstarších verzí, byla spuštěna téměř před 22 lety a to 24. srpna 1995. Postupem času docházelo k nejrůznějším inovacím a tu nejzásadnější nám přináší Microsoft Office 2016, též známý pod názvem Office 365.

Verze MS Office

Vždy nám jednotlivé aktualizované baličky MS Office byly představovány v několika možných variantách. Těm variantám se říká verze. Známo nám je sedm verzí, mez i které patří Standard, Professional, Professional Plus, Professional Academic, Pro studenty a domácnosti, Pro vysokoškoláky a pro podnikatele.  Liší se od sebe jednotlivými aplikacemi, které jsou v balíčcích k dispozici. Nejméně vybavená verze je pro studenty a domácnosti, ve které naleznete pouze Word, Excel, PowerPoint, OneNota a to je vše. Naopak nejvíce vybavenou je Professional Plus, ve které je připravený i Outlook, Publisher, Access, InfoPath, Communicator  a SharePoint Workspace. Logicky z toho vyplývá, že jsou i odlišné ceny za jednotlivé balíčky, podle toho co vše je v něm obsaženo.

Office 365 je na vrcholu

Nejnovějším produktem je Office 365, který přináší efektivitu při práci, vzájemnou týmovou spolupráci a produktivitu veškerých vykonávaných činností. A to hlavně díky tomu, že při využívání Office 365 budete mít své dokumenty kdykoliv k dispozici a to nejen online, ale i offline. Což oceňuje téměř každý. Kromě klasických aplikací, které běžné znáte, přináší i něco na víc. A je toho hned několik. Od platformy Power BI až po soukromou sociální síť Yammer. Ačkoliv nám toho však přináší tolik toho nového, nemusíte se obávát, o své staré známé produkty rozhodně nepřijdete. Takže pokud jste zvyklí pracovat v klasickém Wordu, Excelu nebo PowerPointu, dočkáte se jich i zde.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top