Bydlení

Nábytek z masivu: V jednoduchosti je krása

pixabay.com

Ve svém domově byste se měli za každého počasí a za každé situace cítit dobře. K tomu nám kromě rodiny a osob nám blízkých pomůže vybavení interiéru, ve kterém ten čas trávím. Venku se nám pomalu, ale jistě ochlazuje, proto se pojďme podívat na to, jak zútulnit svůj domov tak, aby se tam celá rodina cítila jednoduše dobře.

Není to o dokonalosti

Příjemný a útulně vybavený interiér není o tom, že budete mít vše dokonalé a na perfektním místě. Právě naopak. Neformální prostředí tvořené kombinacemi materiálů, tvoří tu správnou atmosféru. K tomu všemu velmi přispívá dřevo a nábytek z masivu v kombinaci se skleněnými doplňky, keramikou, mosazí nebo i sametem. Nezapomeňte na rostliny, které celý prostor příjemně oživí a dodají mu barvu.

Masiv má něco do sebe

Nábytek z masivního dřeva patří k velmi žádaným a oblíbeným nejen díky svému designu, ale díky použití přírodního materiálu dodá prostoru příjemnou vůni, poskytne vám potřebnou kvalitu a s tím související i dlouhou životnost. Péče o něj není nijak náročná. A výsledek stojí za to.

Doplňky všemu dodají korunku

Doplňky do bytu či domu rozhodně patří. Jsou tou poslední tečkou, která dá celému interiéru ten pravý šmrnc. Máme na mysli doplňky všeho druhu. Přece jen má každý rád něco jiného. Takže rozhodně nezatracujte v dnešní době použití závěsů na okna, žaluzie vám pokoj nezútulní. K tomu slaďte i ubrus, obrázky, polštáře na gauči a další bytové dekorace. Nezapomeňte si vytisknout nějakou rodinou fotografii a vystavit si jí třeba v obýváku na poličce. Fotografie podporují osobitost daného prostoru. Nicméně i tady platí dobře známé pravidlo, že všeho moc škodí. Proto si vše nejprve pořádně promyslete a rozhodně to s doplňky nepřežeňte. Bude to mít opačný efekt. A na to mnoho lidí doplácí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top