Auto-Moto

Nádrže na naftu se dají i půjčit

eurotankdiesel.cz

Problematika nádrží na naftu není ničím jednoduchým. Společnosti, které je potřebují ke kvalitnímu provozování svého podnikání pracují s velkým počtem zakázek, vozidel i lidí a zároveň potřebují hlídat každou korunu pro co nejplynulejší běh. Proto je otázkou, zdali se vyplatí koupě či půjčení takové nádrže.

Co nádrže na naftu nabízejí a kolik mohou stát

Nádrže na paliva jsou už zcela běžně dostupnou záležitostí pro podnikatele menších i větších rozměrů a podle toho se pochopitelně pohybuje i jejich cena. Nádrže se prodávají jak v rozdílných objemech a velikostech, tak i v různých úrovních technologického a zabezpečovacího vybavení. Můžeme je tak koupit v základních desítkách korun a také do nich investovat statisíce pro využití ve větším dopravním průmyslu.

Dnešní nádrže na naftu ale rozhodně nabízejí mnohem větší bezpečí a možnosti než kterékoliv před nimi. Jsou navrženy jako několika stěnné nádrže s ochrannými prvky proti jakýmkoliv komplikacích a již běžně je jejich čerpání například ochráněno pomocí elektronických čipů, díky nimž máte pod kontrolou nejen kompletní výdaje paliva ve společnosti, ale také kolik konkrétní vozidla tankují a jednoduše se tak můžete postarat o prevenci krádeží firemního paliva pro vlastní užitky.

Koupit, nebo půjčit?

Velkou podnikatelskou otázkou tak zajisté zůstává, jestli se takové garáže vyplatí koupit či jenom zapůjčit. Pokud se bavíme o spedicích a dopravních společnost, tak rada rozhodně zní směrem ke koupi. Z počátku se může zdát, že se jedná o velkou a nepříliš rozumnou investici, ale časem se vám vrátí zpět jak finančně, tak i ušetřenými starostmi. Naopak pro menší a sezonní pracovníky může stačit čistě pronájem nádrží. Například větší zemědělské společnosti, které mají potřebu spousty paliva jen během sklizní a předsezonního období mohou mít návratnost investice v podobě koupě až příliš dlouhodobou a raději volí pronájem.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top