Auto-Moto

Nákladní vozy Tatra a Liaz si zaslouží víc

Pro každou menší nebo větší firmu, která se zabývá především výstavbou, jsou nákladní automobily tím nejdůležitějším. Bez nich nemohou provozovat svou činnost. Proto je zapotřebí jim věnovat náležitou péči. Máte-li ve svém vozovém parku vozy značky Tatra a Liaz, pak čtěte dále.

Originální díly a agregáty

Vozy Tatra a Liaz mají v naší historii své neopomenutelné místo. Jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti. Ovšem jen v případě, že jim budete věnovat péči, kterou si zaslouží. Nejenže musí procházet pravidelným servisem, ale zároveň je nutné při jakékoliv opravě používat pouze originální náhradní díly. Jinak se snadno stane, že ztratí své deklarované vlastnosti.

Proto své nákladní a další vozy značek Tatra a Liaz svěřujte pouze do rukou odborníků na tyto značky. Jedním z nich je i společnost ATH Tatra, která byla založena v roce 1993 a zabývá se prodejem originálních dílů a agregátů značky Tatra a Liaz. Kromě toho zákazníkům nabízí také běžné, střední a generální opravy motorů těchto značek, a to buď výměnným způsobem nebo na prostoj.

Náhradní díly pro další značky

ATH Tatra disponuje kompletním sortimentem originálních dílů pro všechny typy vozidel Tatra a Liaz, prodává i náhradní díly Liaz a Tatra na starší typy vozidel, repasované díly, motory Tatra, sklápěcí korby, náhradní díly pro stavební stroje české a slovenské výroby nebo sortiment dílů značek KOLBENSCHMIDT, EUROPALT, MOTOR JIKOV, HANÁCKÉ ŽELEZÁRNY A PÉROVNY nebo Frauenthal Automotive.

Na jejích stránkách taktéž naleznete sekci `výprodej`, v níž se nacházejí náhradní díly se slevou. Areál firmy, ležící kousek od Prahy, poskytuje dokonalé zázemí pro běžný prodej dílů, export i prodej vozidel.

Pokud si s čímkoliv nevíte rady a vaše firma disponuje vozy značek Tatra a Liaz, nebojte se obrátit na profesionály, kteří vám se vším poradí a pomohou.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top