Funny

Našli jste pod zemí poklad? A co když má nějakou cenu?!

Zdroj: pixabay.com

Nadšení pro aktivitu v podobě hledán pokladů je stále vyšší a vyšší. Čím dál více lidí podléhá tomuto druhu zábavy, při kterém se šikovně pojí jak dobrodružství, tak i možnost udělat něco pro své zdraví – přeci jen při hledání toho hodně nachodíte. Možná i vás tahle zábava doslova nadchla a stali jste se jedněmi z těch, kteří s chutí vyráží do terénu a kousek po kousku mapují půdu, jestli náhodou neukrývá nějaký ten poklad.

Moc toho nepotřebujete

Dobrou zprávou je, že k této aktivitě nepotřebujete mnoho pomůcek. Vystačíte si s detektorem kovu, což je samozřejmě naprostý základ a pak už vám stačí jen malá lopatička. A samozřejmě vám nesmí chybět nadšení, protože bez toho byste se po terénu jen tak znuděně plížili a moc by vás to nebavilo. Nenáročnost na pomůcky je možná i jedním z hlavních důvodů, proč čím dál více lidí chodí poklady hledat.

Co když něco pod zemí skutečně objevíte?

Možná již máte za sebou několik výletů na honbě za pokladem. Je pravda, že ve většině případů nadšenci nachází jen kusy plechovek, kusy železa nebo jiné věci, na které je sice detektor vášnivě upozorní, ale co se jejich hodnoty týče, nelze hovořit ani o té minimální. Ve většině případů je to prostě odpad. Co když se ale stane, že narazíte na něco, co by skutečně mohlo mít nějakou hodnotu? Jak v takovém případě postupovat?

Hlavně opatrně a šetrně

Mezi časté nálezy, když už se tedy hledačům podaří najít něco zajímavého, patří mince nebo předměty z války. Jestliže narazíte na něco takového, chovejte se k danému předmětu pečlivě a šetrně. Nevíte, jak dlouho se pod zemí ukrýval a může být opravdu hodně křehký. Bude-li potřeba nalezený předmět vyčistit, použijte k tomu šetrné ultrazvukové čističky, které čistí jemně a nehrozí u nich, že by došlo k poškození.V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top