Zdraví & sport

Naučte se správně vybírat náplně do elektronických cigaret

kouření
pixabay.com

Také jste podlehli novodobému trendu v podobě elektronických cigaret? Není se vůbec čemu divit, protože si e-cigarety každým dnem získávají nové a nové příznivce. Slibují totiž hned několik výhod, díky kterým jsou lepší oproti klasickým cigaretám, které určitě všichni dobře známe. Mezi největší výhody elektronických cigaret bezesporu patří nižší výdaje, následně absence typického zápachu, skutečnost, že mnohem méně škodí našemu zdraví a především mají mnohem větší výběr příchutí. A právě na příchutě a konkrétně jejich správný výběr se společně zaměříme v dnešním článku.

V čem se liší náplně do elektronických cigaret?

Hned na začátek je určitě dobré zmínit, že díky popularitě e-cigaret je současná nabídka náplní do elektronických cigaret opravdu hodně pestrá. A jak už to tak bývá: čím více možností máte na výběr, tím složitější je se nakonec pro něco rozhodnout. Náplně do elektronických cigaret se tak liší nejen značkou, ale i cenou, příchutí, velikostí balení nebo množstvím nikotinu, které obsahují.

Obsah nikotinu

Jestli si kuřáci náplně do cigaret podle něčeho vybírají, pak je to jednoznačně jejich síla – tím máme na mysli obsah nikotinu v náplni. Už výše jsme zmínili, že se liší množstvím nikotinu, kdy je možné pořídit náplně s nejmenším možným obsahem 0, což jsou náplně, kde žádný nikotin není, až po maximální obsah 24 mg. Mezi těmito dvěma čísly pak můžete narazit na náplně s obsahem 6 mg, 8 mg, 12 mg, 18 mg.

Extra lehké cigarety: 6-8 mg nikotinu

Lehké cigarety: 8-12 mg nikotinu

Silné cigarety: 16-24 mg nikotinu

Velikost balení

Dalším faktorem pro výběr náplně do elektronické cigarety je velikost balení. I tady se čísla liší, díky čemuž si můžete pořídit balení o velikosti 10, 20, 30 a 50 ml. Konečné rozhodnutí je samozřejmě na vás, ohlížet se můžete na to, jestli už jste danou příchuť či sílu nikotinu vyzkoušeli nebo ne. Pokud ano a vyhovuje vám, pak si klidně kupte větší balení, pokud zkoušíte poprvé, vyplatí se kupovat to menší balení.

 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top