Tech

Nebojte se dovážených automobilů

zdroj: pixabay.com

Spousta klientů, kteří se rozhodují pro nákup ojetého vozidla, se naprosto striktně vyhýbají nákupu vozidel importovaných ze zahraničí. Dříve vozidla nabízeli především soukromí překupníci. Dají se ale bez potíží najít už i autobazary, které mají tyto vozidla v nabídce anebo se na ně dokonce specializují.

Autobazar plně ručí za nákup a přepis vozů

U soukromých prodejců se různým obavám zkrátka vyhnout nedá a je to zcela pochopitelné. Autobazar je rozdílný v mnoha ohledech a to jak pro vás jako klienta, tak pro pověřené bezpečnostní orgány, které za trh s ojetinami zodpovídají. Vozidla dovážená ze zahraničí prostřednictvím autobazarů jsou v drtivé většině kvalitně kontrolované a především se nemusíte bát koupě auta se špatnou minulostí, nebo dokonce kradeného jako tomu bývalo před lety.  Technologická kontrola vozidel dalece přesahuje možnosti soukromých prodejců a u dovážených vozidel autobazar velmi často uvádí ověřený a důležitý počet vlastníků vozu a existenci servisní knihy.

Možnost jak kvalitně a levně koupit dobrý vůz

Ze zahraničí a to především z Německa se dováží velký počet vozů, které patří do vyšší komfortní a výkonnostní třídy. Je to zcela pochopitelné. Převoz automobilu a veškeré technologické, bezpečnostní i právní úkony by pro autobazar byly nevýhodné pokud by se nejednalo o kvalitnější požadované vozy. dovoz především od našich sousedů je velice populární u značek jako BMW či Mercedes-Benz, kdy pro českou klientelu vzniká zcela reálná šance si opatřit velice výkonný a luxusní vůz o které v minulosti bývalo na českých silnicích nouze. I to je okolnost, která bezkonkurenčně promlouvá pro volbu autobazaru před soukromým podnikatelem. A máte-li i přes tyto důvody stále nejistotu tak si stačí uvědomit, že autobazar se ze dne na den nedokáže schovat a i v případě nepříjemností je vždy k dispozici a je povinný řešit případné problémy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top