Móda & styl

Nejlepší značky domácího elektra pro péči o tělo pro muže

Unsplash.com

Ačkoliv byla vždy péče o tělo a vlasy doménou žen, tak se v posledních letech dotahují na ženy také muži. A to nejen tím, jak moc o sebe pečují, ale také trendy, které dodržují a pochopitelně i sortimentem, který se rychle rozvíjí.

Zatím co před lety byly mnohé druhy kosmetiky a pomůcek pro muže spíše občasným zbožím, tak dneska se na ně zaměřují celé sortimenty a řady výrobců. A mezi těmito je také domácí elektro, které v oblasti péče o mužské tělo prošlo velkou proměnou. A spousta značek se stala opravdovými specialisty.

Opravdu profesionální péče o vlasy a vousy

V posledních letech se stala kombinace kvalitní péče o vlasy a vousy naprostým základem. Proto se dnes potkáváme také v sortimentu domácí elektroniky s celou řadou kousků, které nám i v domácnosti nabídnou víceméně profesionální péči o vousy a vlasy. Mezi tyto giganty se počítají značky zaměřující se na domácí elektro, jako jsou například Philips nebo Braun.

Hlavní výhodou, kterou od těchto profesionálních kousků můžete využívat, je především možnost mnoha doplňků a nástavců, které nám pomohou k co nejlepšímu a nejoriginálnějšímu stylu.

Dokonce i péče o zuby a pleť

Zatím co se péče o vlasy a vousy u mužů už dlouhodobě mohla řešit, tak v případě péče o zuby a pleť se bavíme o poměrně dost mladých značkách. Co se týče zubní péče, tak byly dlouho elektrické kartáčky považované za spíše kontraproduktivní. Jenže moderní kartáčky už nabízí celou řadu novinek a vylepšení, které mohou tyto kousky elektra dostat výše. Mezi nimi se opět pohybuje například Braun, nebo celá řada značek, které se pohybují dlouhodobě v klasické dentální hygieně. Péče o pleť je u mužů stále ještě v plenkách, ale co se týče domácího elektra, tak zajisté i tady brzo najdeme nové kousky a značky.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top