Móda & styl

Letní jižanské trendy, které se vám určitě zalíbí

Unsplash.com

Určitě jste si už mohli všimnout toho, že jsou u nás poslední roky léta stále teplejší a teplejší. Tomu se tak pochopitelně uzpůsobily také šatníky místních, které dnes obsahují mnohem více volného oblečení do opravdu horkého počasí. K tomu ale patří také celá řada trendů a doplňků, které jsou dnes mnohem oblíbenější. Pojďme se na ně společně podívat!

Volné overaly a šaty jsou moc oblíbené

V takovém počasí, které je opravdu velice horké, je potřeba myslet hlavně na dvě extrémně důležité věci. Tou první je, abychom měli dostatek odkrytého těla, abychom si mohli nejen že užívat slunce, ale aby nás také mohl vánek osvěžovat. Tou druhou je potom volba správné tkaniny, ze které oblečení máme.

Proto se dostávají do popředí módní kousky jako jsou overaly a šaty, které sice mají bavlněný základ, ale ve velice tenké vrstvičce, která dokáže jednoduše profouknout. Vzdušené oblečení je u jižanských žen naprosto standardní a u nás se nosí každým dnem víc a víc. Stačí se rozhlédnout na ulici a sami poznáte rozdíl v tom, co ženy dneska tak moc rády nosí.

Drobné doplňky oproti velkým

Stejná evoluce ale potkala také doplňky, které se neustále zmenšují. Zatím co v minulosti byly velice oblíbené různé druhy šperků, především potom větší a výraznější, tak v současnosti se šperky stále zmenšují do menších a méně výrazných kousků. Díky tomu tak můžeme najít dámské šperky, které jsou extrémně jemné a drobné. Jedinou nevýhodou, kterou velice často mívají, je tendence řetízků zachytávat chloupky a vlasy ve svém úzkém profilu. Naštěstí ale existuje i dost velký výběr takových šperků, které tento nepříjemný efekt nemají. Ozdobit je přitom lze různými přívěsky, přičemž i řetízky samotné dokáží mnohdy působit tím správným elegantním dojmem, který od nich očekáváte.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top