Kariéra

Nemějte strach z EET

Zdroj: pixabay.com

 

 

10 benefitů, kterými EET pokladna Quorion zjednoduší podnikání


Pokladna jako lepší kalkulačka a cinkající kovová peněženka v jednom? Možná před sto lety, ale moderní pokladny z rodiny Quorion jsou už tak nadupané a všestranné mašinky, že kromě vlídného úsměvu a osobního poděkování klientovi za nákup umějí snad všechno. A kdoví, možná se i usmívají, když je zrovna nevidíte.   

 

Marná sláva, šikovná maloobchodní pokladna je pro vás jako pro majitele samoobslužného bistra, malé cukrárny nebo restaurace zásadním pomocníkem. Její zásluhou totiž mnoho důležitých a zároveň nezbytných procesů probíhá automaticky, takže na ně nemusíte myslet a zůstane vám čas a energie zaměřit se na to nejpodstatnější, co za vás žádný stroj nezařídí, totiž na vedení obchodu.

Ale buďme konkrétní. Kvůli čemu přesně má smysl pořizovat si maloobchodní pokladnu Quorion renomovaného německého výrobce, který své produkty vyváží do sedmdesáti zemí světa? Víme jistě, že důvodů je víc, než čekáte:

1. Je rychlá a neomylná.
Díky automatizaci nejen urychluje firemní procesy, ale zároveň se postará o zásadní redukci chyb, jež jsou nám jako homo sapiens vlastní, nicméně výrazně komplikují život i podnikání. 

2. Je zkušená a komunikativní, EET zvládá hravě.
Zařídí a spočítá všechny potřebné věci a odešle bezpečně na portál elektronické evidence tržeb. V případě výpadku internetu se nic neděje, můžete prodávat směle dál. Pokladna odešle data později.

3. Ušetří pracovní síly. 

Někdy to tak zkrátka je, že za méně dostanete více. Pokladna nejenže nežádá výplatu, ale nikdy nesedí s nohama na stole ani netráví půlku pracovní doby u oběda. 

4. Ochrání před podvody.
Postará se o váš majetek, protože má pod kontrolou dění na veškerých „příchozích i odchozích trasách“.  

5. Neunikne jí žádný nákup. 
Pokladna Quorion má veškeré obchodní transakce v malíčku, tudíž vám kdykoliv na požádání poskytne přesný přehled prodejů.

6. Sklad zná jako svoje boty.
Myslí i na budoucnost, a proto automaticky monitoruje a aktualizuje stav skladových zásob. Už žádné obavy, co se stane, jestli vám zítra nečekaně dojde máslo, ubrousky nebo slané buráky. 

7. I vaše zákazníky zná jako svoje boty.
Prostřednictvím věrnostních systémů pozorně a zároveň diskrétně sleduje zvyky vašich zákazníků, takže víte, na jaký typ propagace se máte zaměřit.

8. Je tady i tam.
Získaná data přenese do sítě a umožňuje jejich společné sdílení. Jinými slovy, poskytne vám kontrolu nad obchody, ať jste v Aši nebo ve Valašském Meziříčí. 

9. Ráda spolupracuje s další technikou.
Je nekonfliktní a ochotně se spřátelí se skenerem nebo obchodní váhou podle nových požadavků  normy Welmec, rychle se naučí tisknout stvrzenky a dovolí vám integrovat kamerový systém. Plnit přání zákazníků můžete přímo u nich mobilním číšníkem QOrder na systému Android.

10. Používá chytrý a spolehlivý software.
Software QMP se zcela přizpůsobí specifickým potřebám vašeho podniku, přičemž počáteční (ale i pozdější) přenos dat z jiného pokladního systému je hračka. Pořízení QMP přitom není nijak nákladné, poněvadž každá pokladna Quorion ho má předinstalovaný. 

Kromě nastavitelné konfigurace paměti, možnosti vytvářet pokladní sítě a vzdálené údržby je velkou předností QMP zcela bezpečný provoz. Software nikdy neukládá citlivá data, má zabudovaný bezpečnostní systém na obranu proti malwaru a jeho pamětový čip ukládá veškerá transakční data pro případ selhání systému. Vidíte? Svěříte-li svůj byznys pokladně Quorion, ráda pomůže a nikdy nezradí. 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top