Komerční sdělení

Moderní ultrazvuk Philips

Obrázek: pixabay.com

Ultrazvuk je lékařským přístrojem, s nímž se setkal určitě každý. Jde o zařízení pracující s vlnovými délkami, jež dokáže člověka důkladným způsobem rentgenovat a získávat potřebné informace. Ty jsou následně přenášeny na displej, odkud jsou především pro samotné lékaře dostatečně čitelným údajem.

Pod pojmem ultrazvuk si bezpochyby každý může představit něco trochu jiného. Dávno pryč jsou však doby velkých, nevzhledných a prapodivných přístrojů, s nimiž se pojily jen základní funkce a omezené možnosti. Dnes je většina klinik, nemocnic a ostatních zdravotnických zařízení vybavena daleko lepší a propracovanější technikou.

Jak vypadá novodobý ultrazvuk?

Pokud jde o vzhled, představte si mobilní přístroj na kolečkách, který je opatřen velkým displejem a několika ovládacími prvky pro práci s ultrazvukem. Tyto diagnostické nástroje mají možnost zobrazení obrazu v 3D, mají spoustu kanálových signálů a nejrůznější varianty zobrazení.

Hodně populární je například ultrazvuk Philips, jež můžete spatřit na mnoha klinikách. Jeho součástí jsou TEE sondy, jednotlačítková iSCAN optimalizace, PureWave crystal technologie a další doplňky, které běžnému laikovi pravděpodobně nic neřeknou. Důležité je pouze to, že tyto ultrazvuky jsou schopny odhalit nejrůznější onemocnění a nastínit lékařům váš skutečný stav v těle.

Ultrazvuky té nejvyšší kvality

Je pochopitelné, že doba jde neustále dopředu, a to se zdravotnictví týká dvojnásob. Proto vznikají stále nové generace moderních ultrazvukových diagnostických nástrojů, s nimiž je dosahováno lepších a lepších výsledků. Co vy víte? Možná až příště půjdete k lékaři na nějaký ultrazvuk, bude vám realizován právě prostřednictvím špičkového zařízení Philips. Pak budete mít jistotu, že lékař se o vašem těle dozví opravdu vše potřebné.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top