Tech

Podle čeho vybírat nový holicí strojek? Prozradíme, na co si dát pozor!

Zdroj: pixabay.com

Každý správný muž, který dbá o svůj zevnějšek a kterému záleží na tom, jak vypadá a jakým způsobem dělá dojem na své okolí, se v moderní době neobejde bez elektrického holicího strojku. Určitě se shodneme na tom, že holení s elektrickým strojkem je nejen pohodlné, ale i jednoduché a časově nenáročné. Pokud i vám záleží na vašem vzhledu, chcete působit upraveně a vytvářet tak dojem, že o sebe dbáte, pak by vám elektrický holicí strojek určitě neměl chybět. V následujících řádcích vám poradíme, jak takový strojek vybrat a na co si dát pozor.

Nejdříve si vyberte správný typ

Elektrické holicí strojky patří mezi elektro, které je v současné době k dostání v mnoha provedeních, takže rozhodně je z čeho vybírat. Na samotném začátku si proto musíte ujasnit, který typ holicího strojku je pro vás ten ideální. Pořídit si můžete buď planžetový nebo frézkový holicí strojek, každá varianta má svá pro a proti a je potřeba zvážit, jestli využijete spíše strojek se systémem kmitajících nožů ukrytých pod planžetami, nebo jestli se rozhodnete pro frézkový strojek, který může mít 2-3 samostatně rotující hlavy.

Jaký zdroj energie je lepší

U holicích strojků je potřeba sledovat zdroj energie. I tady si můžete vybírat a to mezi třemi variantami. První z nich je síťové napájení, kdy strojek jednoduše strčíte do zásuvky, a holení může začít. Druhou alternativou jsou akumulátorové holicí strojky, které jsou ideální na cestování nebo dovolenou. Do třetice všeho dobrého na trhu najdete bateriové holicí strojky, které jsou ale méně oblíbené, protože si vyžadují neustálou výměnu baterek.

Jaké funkce by měl strojek mít

Při výběru holicího strojku se určitě můžete zajímat i o funkce, které vám daný model nabídne. Mezi nejčastější patří zastřihovač, což je nástavec sloužící k úpravě kotlet nebo kníru. Zmínit zde můžeme i možnost rychlonabíjení, což ocení především ti, kteří nechtějí čekat dlouhé hodiny, než se strojek nabije a bude připraven k použití. Jako další pak například voděodolnost, indikátor výměny planžety nebo čisticí stanice.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top