Tech

Nový PlayStation 4 Pro – proč ho nutně potřebujete i Vy?

Playstation
pixabay.com

Firma Sony uvedla na trh další konzoli, kterou je nový PlayStation.

PlayStation 4 Pro – nejlepší konzole všech dob, která válcuje veškerou konkurenci.

A jaké jsou výhody právě této konzole?

Je jich mnoho. Můžete se těšit na dvakrát tak vysoký výkon oproti výkonu, který má základní verze PlayStationu.

Jednou z novinek, kterou tato updatovaná konzole představila je hraní v rozlišení 4K. Hry na této verzi vypadají mnohem lépe, protože nový model je vybaven lepším grafickým čipem, mnohem rychlejším procesorem a operační pamětí, který má 8 GB. Díky tomu si můžete užít skvělé zobrazení sebemenších detailů.

Co se týče her, můžeme Vás uklidnit. Hry budou kompatibilní jak na novém playstu, tak i na starší verzi. Hry máte možnost i streamovat a to ve FUll HD rozlišení, což ocení snad každý.

Vylepšeno muselo být samozřejmě i příslušenství, jehož součástí je poupravený ovladač, stojan na konzoli, kamera, ale i headsety.

Tak jako téměř všechno, i naše konzole má menší nedostatky, kterým je například to, že nedokáže přehrát filmy v Blu-ray v rozlišení 4K. Všichni to očekávali, nicméně můžeme doufat dál a třeba se dočkáme u budoucího modelu.

V návaznosti na tuto skvělou výbavu však nastavená i cena, která se pohybuje okolo necelých jedenácti tisíc korun.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top