Tech

Buďte in s chytrým zrcadlem

chytré zrcadlo
www.svetandroida.cz

Společnost Samsung jistě každý zná a to hlavně díky jejich telefonům a tabletům. To ale není všechno. Kromě notebooků a televizí přišel Samsung minulý rok s něčím zcela jiným. A tím je velmi zajímavá věc – chytré zrcadlo s displejem Samsung Beautify Mirror.

A co je na tomto zrcadle tak speciální?

Při ranní hygieně se dozvíte, co je ve světě a na sociálních sítích nového. Budete si moci jednoduše prohlédnout momentální předpověď počasí. A zároveň díky propojení s Vašim chytrým telefonem, uvidíte veškerá Vaše upozornění, nepřijaté hovory a SMS zprávy.

Společnost Samsung tyto jedinečná zrcadla propojit s technologií Intel Real Sense. Tato technologie je neznámá tím, že při snímání lidí používá 3D kamery, díky nimž se pak v zrcadle zobrazují objekty. Říkáte si, k čemu je to asi dobré. No například si díky této zajímavé vymoženosti můžete virtuálně zkoušet různé kousky oblečení.

Samsung není první firmou, která uvedla tato chytrá zrcadla. Ale na rozdíl od konkurence mají zrcadla Samsung o více jak polovinu vyšší odrazivost.

Zrcadlo může sloužit i k reklamním účelům a to díky průhlednému displeji a to v různých veřejných prostorách, halách hotelů, obchodech, nádražích a další. Součástí displeje jsou i zadní a boční kamery, které mají funkci vyhodnocovací. Detekují osoby, prostředí nebo i osvětlení.

Obraz, který se dá v zrcadle promítat je již na velmi vysoké úrovni, takže jeho kvalita může být až ve FULL HD.

Nicméně musíme počítat, že když si budeme chtít pořídit toto super moderní zrcadlo, tak budeme muset sáhnout hluboko do kapsy.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top