Nezařazené

Proč si vybrat právě nakousané jablíčko?

apple
pixa

Ano, chápete správě, máme na mysli světovou značku Apple, která uvedla na trh svou novou mobilní platformu. Mluvíme zde o telefonu iPhone 7.

Společnost Apple je významná americká firma, která má své sídlo v Kalifornii. Vznikla v roce 1076 a její oblasti specializace jsou softwary a hardwary.  A co patří mezi jejich nejznámější produkty? Jsou to samozřejmě počítače Mac, přehrávače iPod, tablety iPad, chytré hodiny Apple Watch a v neposlední řadě již zmíněné telefony iPhone.

Proč iPhone 7?

IPhone 7 patří mezi nejvýkonnější mobilní telefony na světě a to díky čtyřjádrovému procesoru. Je vybaven skvělým fotoaparátem, který je obdařen optickou stabilizací a f/1,8 světlost. Má mnohem jasnější a lepší displej než mají modely z předešlých řad.  Společnost Apple nezapomněla ani na zvýšenou odolnost vůči ztíženým podmínkám, takže iPhone 7 se pyšní tím, že je odolný vůči prachu ale i vodě a to podle standardu IP67. A co ještě? Má dvakrát tak velkou paměť, než má jeho předchůdce iPhone 6s.

Navíc stále patří Apple na špičku díky svému operačnímu systému iOS, který je bezkonkurenční a své oblíbence si našel na celém světě.

Pokud se i Vy zamilujete do tohoto nového modelu z řady iPhone, můžete si ho pořídit v černé, stříbrné, zlaté i růžové. Nicméně vzhledem k tomu, že jde o značku Apple, musíte počítat, že této opravdu vysoké a těžko konkurovatelné kvalitě odpovídá i cena.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top