Kariéra

O společnosti Europal

pixabay.com

Společnost Václav Kaleja – Europal Tůmovka je dlouhodobým specialistou na výrobu palet a služeb spojenýmis těmito činnostmi. Firma si za řadu let působících na trhu vydobyla silné postavení a díky svému profesionálnímu portfoliu je velkým konkurentem ostatním subjektům pohybujícím se v tomto segmentu.

O společnosti Europal toho lze zmínit opravdu hodně, protože firma se kromě výroby kvalitních palet zaměřuje také na jejich samotný prodej, rozvoz a v neposlední řadě i výkup. Těmito hlavními směry to však u Europal Tůmovka teprve začíná.

Výroba a prodej palet

Kompletní paletový fullservis, tak lze prezentovat služby společnosti. Díky profesionálnímu a preciznímu výrobnímu procesu vznikají pevné a odolné euro palety odpovídající všem potřebným standardům. To znamená, že do nejmenšího detailu plní normy ČSN a mají ty správné rozměry. Tyto produkty jsou pak vhodné nejenom pro vnitrostátní, ale i mezinárodní přepravu.

Společnost Europal Tůmovka garantuje špičkovou kvalitu a je schopna nabídnout také služby spjaté s přepravou palet. Příjemným nadstandardem je výkup palet, za které můžete dostat peníze nazpět. Při jejich větším odběru je navíc doprava do určitých kilometrů zcela zdarma.

Václav Kaleja – Europal Tůmovka, to je vedle výše uvedených činností ihodně úspěšná výroba paletového nábytku. Ten se stává velice originální součástí nejenom interiéru, ale také exteriéru.

Zvolte si zkušeného dodavatele palet

Individuální přístup, profesionální služby, letité zkušenosti v oboru a bezkonkurenční ceny za nové palety i v rámci výkupu. O společnosti Europal Tůmovka uslyšíte opravdu rádi, protože z pestrého portfolia si bude schopen vybrat naprosto každý.

Získejte v oblasti palet spolehlivého partnera, který vás bude zásobovat odpovídajícím množstvím palet a nadstandardními službami. Václav Kaleja – Europal Tůmovka, to je kvalita za skvělou cenu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top