Tech

Online aukce obrazů otevírá světu umění nové možnosti

Umělecká díla mají své místo i ve virtuálním světě, kde se jim díky novým technologiím otevírají nové možnosti. Online aukce obrazů nabízí moderní způsob, jak objevovat a nakupovat umělecká díla, a vytváří prostor k vzájemnému propojení sběratelů, umělců a aukčních domů.

Fyzickou přítomnost v galerii, kdy máte možnost pečlivě prozkoumat každý detail obrazu a nasát atmosféru, kterou na vás působí, online prostředí pochopitelně nahradit nedokáže. Na druhou stranu online svět umění přináší i určité výhody, díky kterým ho nemusíme hned zatracovat. Jednou z nich je například globální dosah online aukcí obrazů, který otevírá dveře ke světové umělecké scéně a umožňuje tak sběratelům rozšířit své sbírky o obrazy od umělců z nejvzdálenějších koutů světa. Ve vodách českého online prostoru tuto možnost nabízí aukční platforma Livebid.

Výhody online aukcí umění

  • globální dosah umožňující zúčastnit se aukce odkudkoliv ze světa bez nutné fyzické přítomnosti v aukční síni
  • snadný přístup k široké škále děl včetně detailních informací o každém z nich
  • transparentnost a důvěryhodnost seriózních online aukcí umění
  • příležitost mladým umělcům zapojit do dražby svá vlastní díla

Transparentnost a důvěryhodnost online aukcí umění

Na co kladou online aukce umění speciální důraz je transparentnost a důvěryhodnost, čímž nejenom posilují důvěru účastníků, ale také přispívají k udržitelnosti online aukcí samotných. Každá seriózní aukční síň tak provádí například pečlivou regulaci a ověřování účastníků aukcí. Výsledkem je věrohodně probíhající aukce, kde si sběratelé mohou být jistí, že nakoupili autentická a hodnotná umělecká díla.

České online aukce obrazů

Na české scéně pořádá online aukce obrazů a dalších uměleckých děl Galerie u Betlémské kaple ve spolupráci s aukční síní Artkunst, přičemž se aukce můžete zúčastnit nejen jako sběratel, ale i jako umělec, jehož dílo bude v dražbě. Zájem je především o díla českého moderního umění. Po odeslání fotografií vašeho díla na email galerie vám bude zasláno zpět nacenění a potvrzení o zařazení do dražby.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top