Průmysl

Osazení elektroměrového rozvaděče

Jak má vypadat správně osazený elektroměrový rozvaděč? Ze všeho nejdůležitější je, aby rozvaděč splňoval všechny bezpečnostní normy.

Svěřte se do rukou elektrikáře

Podobu elektroměrových rozvaděčů řeší především normy ČSN-EN 61439-1 a ČSN-EN 61439-3. Zároveň na rozvaděč musíte viditelně umístit značku Pozor elektrické zařízení, která je symbolizována černým bleskem ve žlutém trojúhelníku. Dále byste měli brát v potaz, že instalovat nebo jakkoliv upravovat elektrický rozvaděč může pouze vyučený elektrikář. Pokud si budete elektrický rozvaděč osazovat sami, hrozí vám nejen riziko vážného úrazu, ale také nemusíte rozvaděč zapojit správně.

Odborník na elektro

Některé firmy vám připraví elektroměrový rozvaděč přímo na míru vaší potřebě a místu, do něhož rozvaděč plánujete usadit. Jednou z takových společností je i firma Schmachtl, která se specializuje na:

  • automatizaci
  • elektroinstalaci
  • elektrotechniku
  • fotovoltaiku
  • pohony
  • strojírenství
  • rozváděčovou techniku

Domluvte si konzultaci

Historie společnosti Schmachtl sahá až do prvorepublikového Československa. Od té doby si vybudovala desítky tisíc spokojených zákazníků, kteří se k této firmě rádi vracejí. Schmachtl je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství. Své partnery si vybírá velmi pečlivě, aby firma mohla zákazníkům nabídnout prvotřídní výrobky a služby. Ke všem svým výrobkům také nabízí záruční i pozáruční servis. Rozvaděčové skříně a elektrický rozvaděč nejsou to jediné, s čím se můžete na firmu obrátit. Dodá vám například i mikrospínače nebo různé typy svorek.

Zavolejte do firmy anebo napište a domluvte si odbornou konzultaci. Ať jste velká či malá firma, profesionálové z firmy Schmachtl vám ve všem vyjdou vstříc.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top