Móda & styl

Pánská móda ruku v ruce se značkou Nialaya

pánská móda
pixabay.com

Pánská móda je v současné době stejně žhavým tématem jako ta dámská. Doby, kdy se dbalo v této oblasti hlavně na dámy, jsou už dávno pryč. V tomto článku se nebudeme zaměřovat na celou pánskou módu jako takovou, ale pouze na jedno z jejích odvětví, kterým jsou pánské doplňky a šperky a na závěr si představíme luxusní značku Nialaya.

Hodinky: Klasika, která neomrzí

Ač se postupem čas měnily modely hodinek, nikdy hodinky nevyšly z módy. Představují klasický doplněk, který je nejen praktický k informování o aktuálním čase, ale zároveň i módní prostředek, který velmi stylově podtrhává outfit jedince. Můžeme se setkat zcela běžně na trhu s chytrými hodinkami, které jdou propojit se smartphonem a dokážou vám mimo jiné i měřit tep, oznamovat, když vám někdo volá, můžete si pročítat SMS a mnoho dalšího. Jedná se však o sportovnější pojetí a businessmani se stále obracejí k osvědčeným klasikám.

Nialaya: Značka luxusu

Značka Nialaya přináší na trh exkluzivní výběr luxusní dámských a pánských šperků. Tato značka nalézá svůj původ v Hollywoodu a ne jen tak se ve spojení říká Homemade in Hollywood. Zakladatelem této značky je světově známý designér Jannik Olander, kterého mimo jiné můžete znát i ze spojení se značkami Tommy Hilfiger nebo Ralph Lauren. Na dálném východě však získal tu pravou inspirace pro vytvoření zcela prvního šperku značky Nialaya.

Kameny s léčivou sílou

Každičký šperk, který se pyšní „cedulkou“ Nialaya, je vyroben z léčivých kamenů, které v sobě mají specifickou energii. I to je jeden z důvodů, proč jsou tyto šperky velmi oblíbeny mezi ženami i muže světového showbyznysu. Tyto šperky jsou však dostupné i pro obyčejné smrtelníky a vybírat můžete z prstenů, náušnic, náhrdelníků, náramků a mnoha dalšího.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top